Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik egyáltalán hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán hűség?

Figyelt kérdés
Én azt látom ,hogy megbolondult a világ.

2020. dec. 18. 13:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%

Akit még nem vertek át, az hisz benne :)


Esetemben szerelmes voltam egy lányba, de átvert, és mással is járt... Később hajtott rám egy lány, összejöttünk, első barátnő, jó volt, de kezdettől tudtam, hogy nem ragaszkodom hozzá, és alkalom adtán nyugodt szívvel megcsalnám...


Ma is ilyen a világ, sokan nem a szerelemre alapoznak, hanem biztonság, pénz, jövőkép, egyebek, és mind pótolható, lehet valaki érdekesebb ilyen szempontból... akkor mégis mihez lehet ragaszkodni? :)

30/F

2020. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

21/


Ahogy a mondás mondja mindenkinél van jobb vagy szebb hiába szép vagy jó.Viszont én nem látom értelmét az állandó váltogatásnak,az embereknek az a baja semmi sem jó nekik nem becsülik azt amijük van max akkor becsülnék mikor már nincsen.Szóval az egyik felem normális romantikus ember aki egy párra vágyik aki elfogadja megélheti vele az össze örömét bánatát és szeretik egymást a másik felem meg a hülye világ felé húz az ösztö9nös hú de meg dugnám ezt meg azt meg hú de jó csaj.De tudom,hogy az első vagyok nem a második,tudom hülye kérdés lenne azt feltenni,hogy mi a jó abban ,hogy mindig mással bújik valaki ágyba vagy mindig vadászik egy életen keresztül mert én így ő meg úgy látja a dolgot.Szóval néha irigy vagyok azokra akik habzsolják a nőket dugják a jobbnál jobb csajokat de a másik részen meg nem érdekel mert nem hiszem,hogy az mindig olyan jó.Múltkor elgondolkodtam egy dogon egy csaj írta a neten a profilján,hogy 16 éves korában vesztette el a szüzességét,most 18 éves neki a szex egy mindennapos dolog nem jut eszembe a szó amit pontosan használt de a lényeg,hogy minden nap csinálja és gondolom nem mindig ugyan azzal.Bele is gondoltam állandóan mindennap milyen kényszer lehet egy ilyen emberbe jó tudom a nőknek ezerszer könnyebb valakit szerezni mint fordítva de akkor is durva még ha csak pár évtizedre is lebontja az ember mindennap akár mindig mással szerintem ez durva nem tudom leírni a gondolatot pontosan,hogy hogy értem.Szóval értem én,hogy evolúció meg ösztönök de szerintem túl nagy jelentőséget adtunk a szexualitásnak,jó dolog de túl lett tolva.

2020. dec. 18. 23:29
 23/34 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Ha valaki meg akar csalni teljesen mindegy, hogy mit csinálsz. Ha meg nem, akkor úgysem fog. Nem kell ezt túlspilázni.
2020. dec. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#7: "De összességében ez minden csoportban a kisebbség. Azért tűnik látványosnak, mert ők azok, akik szem előtt vannak."


Nyugtasd csak magad ezzel, míg mi, akik benne vagyunk, tudjuk, hogy amiről te beszélsz az inkább a jéghegy csúcsa...


Mivel te a válaszodból láthatóan is elítéled a dolgot, veled nem lesz őszinte, neked nem fog megnyílni senki úgy igazán, meg egyébként is, hány ellenkezőneművel is volt szexuális kapcsolatod? 2-vel, 3-mal? Lehet, hogy még a saját gyerekeid sem őszinték veled ezen a téren, csak te hiszed azt.


Szerintem jobban rálát a dologra, akinek több száz szexuális kapcsolata volt, aki számos esetben volt akár köztiszteletben álló, magasrangú ember nőjének/feleségének a szeretője, aki "rangon aluliként" szexelt számos gazdag apuci kicsi lányával, akinek volt pénzes, hasonló körökből való barátja. Aki néhány kalandos szorult helyzetéből való menekülés közben még olyan, nyitott gondolkodású idősebb, akár 80 feletti nőkkel is találkozott, akik nevetve elmondták, hogy bizony fiatalon ők is csináltak ezt-azt csak akkor még nagyon szigorúan vette ezeket a társadalom.


"Arról senki nem beszél, hogy a baráti társaságomban 5-6 pár el van megcsalás nélkül, de arról mindenki tud, ahol mindketten orrba szájba csinálják a másik háta mögött."


Ezzel egyetértek, a szenzáció faktor erősebb. Ugyanakkor a másik oldalon nem veszed figyelembe, hogy látencia csak egy irányba van. A kibukott megcsalásnál nagyon ritka, szinte hibahatár alatti, ha mégsem történt semmi, csak rágalom volt a dolog vagy féltékennyé tevési kísérlet.


Ellenben az ilyen megcsalás nélküli pároknál időnként jómagam is óvatosan vettem a levegőt és mélyeket lélegeztem, hogy ne utaljak rá akár nonverbálisan sem, hogy tudom, amit tudok, amikor letérdelt a srác a lány elé a gyűrűvel, az meg könnyes szemekkel kirohant és azt hitték milyen romantikus meg meghatódott, mi meg tudtuk, hogy csak elszégyellte magát a csaj, mert legalább 3 emberrel többször is megcsalta őt a kapcsolat alatt csak akikről mi biztosan tudunk és azzal racionalizálta meg magának, hogy biztos ő is fordítva csalja őt, miközben a srácról szintén csak mi tudtuk, hogy még a szüzességét is letagadta, hogy nehogy emiatt utasítsa őt vissza a lány és inkább bekamuzott egy fiktív 1,5 éves tini kapcsolatot, hogy kevésbé tűnjön lúzernek és annyira etikus volt, hogy még prostihoz sem akart menni, pedig fizettük volna neki.


Vagy mikor az akkori csajom egy cinikus megjegyzésemre vehemensen leüvöltötte a fejem, hogy az ő szülei így meg úgy meg az anyukája is milyen hűséges és hogy szeretik egymást is nehéz volt visszafognom magam, hogy ne dobjam be, hogy nem-e volt neki furcsa, hogy hirtelen villámcsapásszerűen megkedvelt az anyós, mikor eleinte ki nem állhatott, mert a végén összerakta volna, hogy honnan volt olyan ismerős az egyik haverom az edzőteremből, akivel ritkán, de összefutott a liftben, lépcsőházban én meg rögtön levágtam, hogy ki volt az a milf, akiről annyit mesélt.


"Sőt! Manapság a szabados világban sokkal könnyebb szakítani/válni, nincs is igazán sokszor szükség a megcsalásra, simán kidobod a másikat, úgysem vagytok még házasok, ha mégis, akkor nem szól meg a család, a falu, nem isten színe előtt köttetett, örökké tartó frigy minden fél évnél hosszabb kapcsolat, akar a fene megcsalással szórakozni, amikor kidobod, és mehetsz isten hírével."


Pontosan ezért. Mert régen a megcsalás is belterjes volt és sokszor még békében is együtt maradtak a párok, mert amúgy jól kijöttek, csak a szex nem működött közöttük.


Ma meg az van, hogy a nő örül, ha talál olyan, elköteleződésre hajlandó férfit, akivel kialakul pár hónapos vagy pár éves közös múlt és ragaszkodik hozzá és nem akarja, hogy néha 1-2 csajos bulis kilengés, exszel való nosztalgiadugás, tökéletes álompasiba való belehabarodás majd koppanás és keserű felébredés tönkretegye, mert ki tudja mikor találna hozzá fogható pasit.


A férfi pedig tudja milyen nehéz normális lányt találni és ha összejön egy olyan szintű nővel, aki nem terem minden bokorban, csak éppen egyetlen hibája, hogy nem megy bele a félig nyitott kapcsolatba, akkor nem lesz olyan hülye, hogy önként veszítse el, amikor számára a numerák nem jelentenek semmit, de hajtja őt őt az ösztön, nem fogja forintot nem érő olcsó kis ribikre lecserélni a csaját.


Na ezért van több megcsalás. Meg pont mert az emberek már maximum divatból hisznek bármilyen felsőbb erőben, hogy a vallási közösségek által kapcsolati tőkére tegyenek szert, nem félik úgy Istent, mint a régi korok emberei. De ugyanez a közmorálon is megfigyelhető, egyre több ember van, aki korrupt meg trükközik meg ügyeskedik.

2021. jan. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Simán!
2021. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

25/


Na azt hiszem most ment el végleg a kedvem a párkapcsolattól de még az élettől is.Az ember nem több mint egy állat.

2021. jan. 10. 13:09
 27/34 anonim ***** válasza:

Voltam mind2 oldalon. Hogy a volt feleségem miért tette meg, nem tudni, csak tagadott.... Ennyi gerinc nem volt benne.

Én az elhanyagolás miatt tettem meg. Nem vagyok rá büszke. Szóltam neki többször is, nem volt változás, csak kifogás. Elegem lett, félre dugtam 1 sokkal jobb csajjal. Mondtam váljunk el, nem akart, majd így, meg úgy,jobb lesz, megváltozik stb.... De semmi változás. 2 évre rá el is váltunk, hál istennek.

Amúgy nem volt jó, lelki teher. Újra nősültem, van már gyerek is, eszembe se jut, hogy megcsaljam, mivel nagyon jól megvagyunk.

2021. jan. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

27/


Mondjuk ez a fura a nők mindig büszkén dicsekszenek,hogy mi nők különbek vagyunk mi mindig mindent megbeszélünk na de a férfiak... Aztán meg pont te akartad megbeszélni ő meg nem.Én is mindig így voltam a kapcsolataimban,hogy én kezdeményeztem a megbeszélését a dolgoknak.

2021. jan. 11. 12:50
 29/34 anonim ***** válasza:

Amúgy igen és annyira nárcisztikus, hogy nem is látja....

Viszont, amit én tapasztaltam, hogy azért gáz a megcsalás, mert amikor rágerjedsz csak a szépet és jót látod. Azt hiszed, hogy sokkal jobb az otthoninál "ezért simán megéri megcsalni". Aztán bele mész a kapcsolatba és minél többet jártok össze, annál jobban megismered. A végén meg kiderül, hogy rosszabb. Na az a beszopás 😆

Azért, ha egy jó csaj (vagy pali) egyedül van és vállalja a szerető szerepét, ott azért résen kell lenni, mert lehet, hogy nem véletlen.

2021. jan. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29: Nőnél igen, mert simán lehet, hogy megkavarja a sz...rt, mert beleszeret a házas férfiba.


Férfinél meg simán lehet, hogy csak kötöttségek nélküli tartós szexkapcsolatra vágyik és külön élvezi, hogy a nő a férjével meg a gyerekekkel elhúz nyaralni meg wellnessezni meg este a férje mellett horkol és húzza le róla a takarót és nem neki kell kínlódnia vele, ő csak a jót (szex) kapja belőle.

2021. jan. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!