Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik egyáltalán hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán hűség?

Figyelt kérdés
Én azt látom ,hogy megbolondult a világ.

2020. dec. 18. 13:25
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

29/


Pont ezen elmélkedtem én is,hogy míg valakivel nem jár az ember egy darabig vagy él addig minden szép és jó azt hiszi hú vannak még rendes nők.Aztán ha jó ideig együtt lenének minden más lenne lehet pl a szexualitás is hátrányba szorulna,mint ahogy ismerősöm mondja házas vagyok de nehogy azt hidd,hogy mindig szexelek.Szóval sok nőről azért nem derül ki milyen valójában mert csak dug ezzel azzal néha de ha tartós lenne lenne haddelhadd :)

2021. jan. 12. 10:50
 32/34 A kérdező kommentje:

30/


Amúgy az a baj az embereknek mindig csak a jó kéne,hogy oda tegyék a szájukba már a megrágott falatot.

2021. jan. 12. 10:52
 33/34 anonim ***** válasza:
31, full adom. Én sokszor jártam így, nem volt sex, csak jobban megismertem. És utána fogtam a fejem, hogy de jó hogy nem mentem bele komolyabban. Viszont a mostani feleségem is szerető volt és ezt a döntésémet nem bántam meg. ♥️
2021. jan. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

33/


Hát nekem az utóbbi időben nem nagyon van senki és semmi. Páran azt mondják főként akik kapcsolatban élnek,hogy jó nekem de nem tudom. Néha hiányzik a szed de néha meg nem.

2021. jan. 13. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!