Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt vagyok normális, értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vagyok normális, értelmes, kedves férfiként és nincs olyan hely, ahol egyáltalán tudomást szereznének rólam a nők?

Figyelt kérdés

Szótár:

Normális: nem csinálok extrém őrültségeket, mérsékelten iszok, megbízható, hűséges vagyok, lehet velem komolyan beszélni és viccelődni is, az élethez felelősségteljesen állok hozzá, vannak elképzeléseim a jövőmről

Értelmes: lehet velem intellektuálisan beszélgetni, érdekel sokféle tudomány, kultúra, művészet, stb., tehát a szellemi tevékenység (olvasás, értelmes vita, kiállítás, színház) közel áll hozzám.

Kedves: aki nem érti, annak nincs mit magyarázni rajta. Ez vagy megvan valakiben, vagy nincs.


És mielőtt félresiklana a válaszolgatás: de igen, volt 2 párkapcsolatom is, tehát ki vagyok próbálva ilyen téren és jól teljesítettem (és igen, a párkapcsolatoknak az esetek többségében vége lesz, tehát nem az én egyéni hibám). Igen, boldoggá tettem 2 társamat is!


A gond csak az, hogy az egyedülálló lányok körében azért nem tudom megmutatni magam, mert egyszerűen nem tudom, hogy hol lelhető fel a huszonéves korosztály ezen csoportja. Kirándulás: szeretem, kirándulok, de ott vagy gyerekek vagy idősek vannak, esetleg középkorú 30-asok. Ugyanez van az előadásokon, kiállításokon.

Egy helyről tudok, ahol sok szingli 20-as lány található: szigetfesztivál, drogpartyk, részeges bulihelyek. Ezekből azért nem kérek, mert nem ilyen életvitelű lányokat szeretnék), mert egyébként semmi bajom velük, nyugodtan halálra drogozhatják magukat és földig ihatják az életüket, engem nem zavar. :) És ugye ezzel már a jelentős része kiesett a szingli 20-asoknak.


Szóval 20-as lányok (de kiírom huszonéves lányok, 20-29 éves korig), akik szinglik, ti merre vagytok találhatók Budapesten és hol vennétek szívesen, ha megismerkednétek a leendő párotokkal?



2017. szept. 1. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Hetvegente a bulikban hanynak amig 2en kefelik egyszerre oket. Ha ez nem tetszik keress idosebbet.
2017. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Férfi vagyok. A következő helyeket "kipróbálhatnád" még. Munkahelyek, könyvtárak, sportpályák, strandok, utca. Tudom, hogy hülyén hangzik, de sok kapcsolat a hétköznapokon/hétköznapi helyeken születik. Boltokban, buszon, vonaton, stb, és nem a társkeresőkön.
2017. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Már régóta nem erény a normálisság...
2017. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Azért vannak normális lányok még! Bár BP-en nem vagyok ismert így nem tudom merre. Igazából a saját környezetemben sem biztos sajnos hogy meg tudnám mondani.. de vannak. Csak talán tényleg egyre kevesebb. Viszont vannak lányok akik eljárnak bulizni és tudnak normálisan is viselkedni. Nem kell mindig általánosítani.

Járj nyitott szemmel. Szurkolok :)


19/L

2017. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lazy Lover ***** válasza:
13%
ezt még kérdezzed? :D haver a normális jó fiú már nem menő a piacon vagy meg változol vagy keress valami prostit! de max a kis gyerekes anyukáknak kell normális férfi!
2017. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem nagyon ertem a kerdest. Budapest tele van gyönyörü, közvetlen lanyokkal!


A valasz, barhol, ha kimozdulsz! Ritkan fordul elö, hogy egyedül kelljen töltenem az estet, amikor ott vagyok. Teny, hogy nem hosszutavra keresek es szeretek flörtölni, de böven akadt közöttük, akit igazan el tudnek kepzelni komoly baratnökent is. Az intellektusat es szemelyiseget tekintve is.


Javaslatom, hogy ne csak örülj azoknak a remek tulajdonsagaidnak (ami azert nem annyira egyedülallo, mint talan gondolnad), hanem mutasd is ki. Kezdemenyezz, flörtölj! Ne erdekeljenek a következmenyek, az esetleges visszautasitasok. Mar, amikor reggel kimozdulsz es megiszod az elsö kavedat, biztos szamtalan alkalom nyilik, hogy egy csinos lanyra mosolyogj, kacsints es ne hagyd ki, hogy megszolitsd. Ne gondold tul! Egy egyszerü "Szia!" a megfelelö mosollyal altalaban a legjobb kezdemenyezes.

2017. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kávézók, kocsmák, kerthelyiségek?
2017. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"középkorú 30-asok" 😂

Hány eves vagy egyébként? Munkahelyeden, barati tarsasagban nincs lehetőséged ismerkedni? vagy nincs valami hobbid, es esetleg egy ahhoz kapcsolódó programon? Sok normalis 20as lány van, de nincs fix gyűjtőhelyük, hogy hol talalkozhatsz ilyennel. esetleg tarskereső oldalon is próbáld meg, bar ott leginkabb az a mervadó, hogy mennyire előnyös a külsőd, es nem a szemelyiseged.

2017. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban haver!

Az online társkeresőket kerüld...!

43F.

2017. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert ha 29 akkor harmincasok közt is keresgélhetsz, hisz te is közelebb vagy hozzá mint a húszhoz. Lehet idősebbek közt kellene keresned.
2017. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!