Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be?

Figyelt kérdés
12 éve, gyakorlatilag gyerekkorunk óta nagyon nagyon jó barátok vagyunk egy férfivel. Én lassan kezdtem többet érezni, ma már mondhatom hogy szeretem. De hogy tálaljam ezt neki? Hogyan utaljak rá? Nem szeretném egyből bevallani.Ha esetleg nem kölcsönös, elveszíteni sem szeretném. Mit javasoltok?

2020. dec. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Őszinteséget.
2020. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érzed, ő tekint úgy rád, mint egy potenciális partnerre?
2020. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az őszinteség az jó megoldás
2020. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a semmiből szerelmet vallás csak a romantikus filmekben ér célt. A valóságban megijeszti a másik felet, és sokkal nagyobb eséllyel ér véget a kapcsolat, mint hogy tovább fejlődne. Ha tetszik neked, szimpatikus, kedveled stb. inkább rejtett jelekkel próbáld tudtára adni a vonzalmadat, próbáld behálózni. Még ha kölcsönös is lenne az érzés, ami valószínűleg nincs így hiszen barátok vagytok régről, nem jó ebből a pozícióból kapcsolatot kezdeni, hogy te őrülten szereted, ő meg még nem...
2020. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

de hát részedről ez már nem barátság... az elveszett... vége. Vagy így akarsz szenvedni mellette?? Annak semmi értelme...

csak elmondod, és kész! 🙂

2020. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!