Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba. Valljam be az érzéseimet?

Figyelt kérdés
EGy kolléganőmet több mint egy éve szeretem. Eddig kapcsolatban volt, most szingli de velem nem akar randizni, azt mondta nem vonzódik hozzám. Tovább kell lépnem és egy levélre gondoltam amiben bevallom az érzéseimet és egyben elbúcsúzok. Hamarosan új munkahelyem lesz. Szerintetek lányok ez jó ötlet?
2018. okt. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök felesleges. Megmondta, hogy nem vonzôdik hozzád, attól, hogy szerelmet vallasz, ez nem fog változni.
2018. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A level lehet túlzás. Mondd el neki élőben.
2018. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ha még nem tanultad meg: a nőknél a szexuális vonzalmon múlik minden, ha az nincs meg, akkor leves..
2018. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak rossz érzéseket keltenél benne, felesleges. Néha a szerelem viszonzatlan. Éld meg ezt a fájdalmat tisztán, aztán lépj tovább. Elmúlik majd, hidd el.
2018. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!