Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet túltenni magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túltenni magad valakin gyorsan úgy hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok már 2 éve, de nem lehetünk együtt. Nem részletezném, hogy miért, de elszeretném felejteni. Hogy csináljam?

Az a baj, hogy az életem része, sokszor rám ír vagy felhív.

Próbáltam már mással elfeledtetni(tudom nem szép dolog, de megpróbáltam), de nem ment. Mindenkiben őt keresem, de senki nem fog meg annyira, sőt inkább taszít mindenki aki nem ő, ha kapcsolatról van szó, ezért hiába akarok és próbálok mással lenni nem megy.

Most próbálok csak nem foglalkozni vele, de tudom hogy ez nem fog sokáig így menni, mert vagy nem bírom ki vagy megsajnálom.

Csak túl akarok lenni rajta minél előbb, hogy végre ne nyomasszon belül ez a dolog. Már nem akarom ezt érezni, mert csak tönkretesz.

Mit tegyek? 22L



2020. dec. 24. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például ne hívjon vagy ne írjon. Zárd ki teljesen az életedből. Tiltsd le mindenhonnan, hogy ne tudjon elérni.
2020. dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Igaza van az 1-es válaszolónak, el kell döntened a fejedben, hogy pontot teszel a kapcsolat vègère, mert ez nem mehet igy tovább. Ha túl akarsz lèpni ez egèszen, akkor szûntessèl meg vele kapcsolatosan mindent ami hozzá fûzne! Èn kemèny vagyok ilyen tèren, egy darabik tûrök, aztán eldöntöm, hogy megszakitom a bizonyos szemèllyel a kapcsolatot, mert ugy se megyek vele egyrôl-kettôre. Leblokkolom az elèrhetôsègen a telefonon ès az összes más oldalon is. Most nem règ határoztam el magamat egy jó ismerösömmel teljesen megszakitottam a kapcsoltot, mert elegen volt, hogy csak èn segitek rajta, ô rám nem gondol, csak profitál bellôlem, semmi köszönet. Nem kèrek az ilyen egyoldalú kapcsolatból, lezártam! Nincs szûksègem rá! Neked is ezt kellene tenned!
2020. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Találsz valaki búfelejtőt.
2020. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Ja, meg igen... amiket 1-2 ír, az full alapvető dolog. Azt gondoltam, hogy ezt nem kell részletezni.


De lényeg, hogy egy új érzés el tudja nyomni a régit. Kérdés, hogy van-e értelme belebonyolódni mással akármibe. Szerintem jobb így, mint egyedül

2020. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!