Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan emberekről, akik párkapcsolatban az érzéseiket csak tettekkel (esetleg tárgyakkal) bizonyítják, szavakkal szinte egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Ezt nőkre és férfiakra egyaránt értem. Engem elbizonytalanítanak ezek az emberek, manapság szinte minden megvásárolható. Azt érzem, hogy ezek az emberek lusták érezni, az érzéseiket pár mondatban megfogalmazni, ezért mutatják csak tettekben és-vagy tárgyakban ezt.

2020. dec. 30. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Elég.


Kapok egy PlayStation 5-öt a csajtól, nekem jó.


A szavak nem érdekelnek, mondani mindent lehet.


👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣

2020. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a trollkodást :). Tehát akkor szerinted minden ember jó nagy hazudós, köszi a véleményt :).
2020. dec. 30. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az emberek lusták érezni? Bocs, de nekem meg ez fura:D Ugyanis azt mondani, hogy szeretlek, sokkal egyszerűbb, mint tettekkel bizonyítani a szeretetet.

Ha a kettő közül kell választanom, inkább a partnerem tetteiben lássam azt, hogy szeret és fontos vagyok neki, minthogy állandóan mondogassa, hogy mennyire szeret és imád, de közben abszolút semmit ne tegyen meg értem.

A párom sem kifejezetten az a fajta, aki annyira sokat mondogatná, ellenben minden egyes mozdulatában érzem, hogy szeret.

2020. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mondani lehet bármit.
2020. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Köszi a trollkodást :). Tehát akkor szerinted minden ember jó nagy hazudós, köszi a véleményt :)."


Kedves Kérdező, figyelmedbe ajánlom, a Google volt adattudósának Seth Stephens-Davidowitz a "Mindenki hazudik" című könyvét:


[link]


A szerző nagyon jól feltárja, hogy az emberek mennyit hazudgálnak össze-vissza.

2020. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Székely házaspár ül a lócán:


Asszony: - Szeretsz-e még engem? Sosem mondod...

Férj: - Egyszer megmondtam. Ha változás lesz, szólok.

2020. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az igénye, és más a szeretetnyelve. Nekem pl. a szóbeli megerősítésre is szükségem van, és ugyanúgy igényem arra is, hogy én is mondhassam, mennyire szeretem, ezért én nem tudnék egy ilyen ember mellett meglenni, valaki meg úgy gondolja, hogy "szavakkal lehet hazudni, tettekkel nem", ő sem egy annyira lelkizős típus, hozzá meg pont illene vki ilyesmi.
2020. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3-as: érdekelnének azok a mozdulatok, amelyekkel mutatja neked, hogy szeret. Köszönöm.
2020. dec. 30. 20:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. reggel az első mozdulata, hogy magához húz, megölel. Szinte nem megy el úgy mellettem, hogy ne érintene, puszilna meg. Bármikor megmasszírozza a hátam, ha kérem. Olyan dolgokat is megtesz, amihez nincs sok kedve azért, mert nekem fontos. Mindenki előtt felvállal, alapnak veszi, hogy egy pár vagyunk, így az esetek többségében együtt mozgunk. (Pl. ha a barátai elhívják valahova, neki -és a barátainak is- teljesen automatikus, hogy ha ráérek és van kedvem, akkor én is megyek. Nyilván vannak kivételek meg pasis programok, de általában együtt megyünk). Mindent meg tudunk beszélni, nem játszmázik. Eszembe sem jut mellette, hogy féltékeny legyek, mert sosem adott rá semmiféle okot. És ami nekem kifejezetten bizonyította, hogy komolyan tervez velem és figyelembe veszi, hogy én mit szeretnék: A kapcsolatunk elején megmondtam, hogy ha minden jól megy, nem szeretnék éveket várni, örülnék, ha 1-másfél év után továbblépnénk, ha ő is úgy érzi. Az egy éves évfordulónk után nem telt el egy hónap, mikor megkérte a kezem.
2020. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szavakkal bármit mondhatsz, és nagyon is könnyű hazudni az érzéseket. Volt már benne részem bőven. A tettek viszont nem hazudnak.

Az ahogy azonnal észreveszi ha valami bánt, a legapróbb jelből is és magához ölel, ahogy álmában megfogja a kezem, ahogy könnybe lábad a szeme a boldogságtól ha szorosan összebújunk, ahogy kérés nélkül hoz egy pohár vizet ha nagyon belefeledkezek a dolgomba, ahogy csillog a szeme ha rám néz, ahogy a vállamra hajtja a fejét a kanapén és még a végtelenségig sorolhatnám. Ezek mind sokkal jobban kifejezik a szeretetet, mint a szavak.

Bár azért annak is örülök, ha elmondja mennyire szeret :D

2020. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!