Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom nem normális! De vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem normális! De véleményeket és tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nálam egy 18 évvel idősebb férfibe vagyok szerelmes és ez az érzés kölcsönös. Csak hát ez nem olyan könnyű még sem, mert kevesebb találkozzunk de viszont rengeteget beszélünk telefonon. Nekem nagyon hiányzik mit tudnék csinálni,hogy ne érezek ürességet mikor már régen találkoztunk és ne esek depresszióba?

2019. márc. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ez így nagyon karcsú. Ameddig ilyen szerelmes vagy ezt az űrt a találka tudja igazán orvosolni mi az indok, hogy keveset találkoztok???
2019. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Nincs olyan, hogy normális, nem normális, ahogy jó és rossz sem, csak az elme számára, ami nem a valóság, csupán a valóság beszűkített, eltorzított változata.


Azért tapasztalod ezt a fájdalmat, és fogod is egész életedben, amikor nem jössz rá az okára. Az emberiség összes szenvedése, ahogy tiéd is, valójában egy lecke az élettől, hogy megtanuljátok felismerni a fájdalmat, mint rajtatok kívülálló, veletek nem azonos. Amint megtörtént ez, úgy bármi történhet veletek az életben, többé nem csináltok belőle problémát, hanem játéknak élitek meg.

Erre a konkrét kérdésre a válasz, ami neked szól, hogy fel kéne ismerned, hogy boldogtalan vagy, és a másik emberrel próbálnád, szeretnél ezen a boldogtalanságon enyhíteni. És miért vagy boldogtalan? Erre is megvan a válasz, de erre jöjj rá te. Kezd el megvizsgálni a depressziód valódi okát, menj vissza a gyökeréhez, tárd fel az illúziót, és lépj tovább rajta.

2019. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
munkája miatt főként csak hétvégén van itthon ez miatt nem tudunk találkozni
2019. márc. 30. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Amikor nem látod foglald el magad egy nyelvtankonyv társaságával.
2019. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Újra megérkezett a nyelvtan tanár 😅üdv!

Mindenre van megoldás. Költözz oda, látogasd meg te stb rágjátok át, hogy milyen lehetőségeinek vannak, ha már ennyire ragaszkodtok egymáshoz.

2019. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Munka vagy inkább feleség? Én előbb erre próbálnék 100%-ra rájönni..
2019. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!