Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnő alkalmatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnő alkalmatlan a szerepére, de lenne jobb jelölt, arra hogyan lehet felhívni a férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "szerepére"? Szereted, vagy nem?

Ha nem szereted, akkor állj odébb. Ha felhívná a "párom" a figyelmemet, úgy rúgnám ki, hogy a lába nem érné a földet.

2020. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretem, de nem én vagyok a barátnője.
2020. dec. 31. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus beleugatós szisztéma. Mi a rákért kell beleugatni ilyen dolgokba. Azon kívül, hogy prosztóság, könnyen a farok rossz végére kerülhetsz, ha valami félremegy.
2020. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a barátnő alkalmatlan a szerepére, és miből gondolod, hogy te viszont alkalmas lennél.
2020. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdés végéről lemaradt a kérdőjel.
2020. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél te alkalmasabb? Komolyan, írj le 5 okot!
2020. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérő kérdező, aki nem bírja elviselni, hogy nem ő a barátnő, ezért ötleteket szeretne, hogy a pasi elhagyja a barátnőjét miatta.

Figyi, az exem új nője sem "megfelelő" szerintem, egy felszínes p... De ha neki ez kell, akkor csinálja. Én nem szólok bele, semmi közöm hozzá.

Neked sincs közöd hozzá és szerintem a te történetedben te vagy a negatívabb személyiség, nem a barátnő.

Egy kérdésednél sem említed, hogy milyen negatív tulajdonságok miatt gondolod TE rossz barátnőnek azt a szegény lányt. Azon kívül, hogy ő nem te, mi is a baj vele?

Keress magadnak egy szingli pasit, ennyi.

2020. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőség nem egy szerep. Azt majd a csávó tudja, hogy kit akar maga mellé társnak. De a mindenbe beleszólós, kotnyeles fapinákat általában senki nem akarja. Ha nekem valaki így kritizálná a páromat, azzal nem állnék szóba többet.
2020. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy valami elfogulatlan külső szemlélő ebben a kérdésben ezek szerint.:)))
2020. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt naponta hányszor fogod megkérdezni? Mivel a pasi vele van, neki ő "alkalmas", te nem. Szállj le róla!
2020. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!