Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtára adnád első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtára adnád első nagy szerelmednek,hogy az ő régi árulása szúrta el az egész felnőttkori magánéletedet ?

Figyelt kérdés
Azóta ugyanolyan emberekkel találkoztál, mint ő és ugyanazokkal a dolgokkal bántottak meg, teljes kudarccá vált a felnőttkori szerelmi életed.
2021. jan. 2. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen nincs. Mármint 1-1 eset lehet, de az tényleg nagyon kegyetlen kell, hogy legyen (súlyos fizikai bántalmazás, fogvatartás, nemi erőszak, teljes kifosztás vagy börtönbe juttatás úgy, hogy ártatlan voltál), de az átlagos esetekben ilyen nincs. Ezeken túl kell lépni. Ami persze nehéz, de... jobb megtenni.
2021. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus felelősség hárítás, amit csinálsz. Olyan nincs, h másik árulása szúrta el az életed. Ahhoz te kellettél, és a további tortenesekhez is.
2021. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
78%

2.


Azért vannak esetek amikor nem így van, bár gyakoribb az amit te írsz.

2021. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

1, attól, hogy te nem tudod elképzelni, még van ilyen. Légyszi ne biráljátok már felül más kérdését, nem is az volt a kérdés, hogy van-e ilyen, hanem hogy tudtára adnád-e.


2. Semmilyen felelősséget nem háritottam át, már megint belemagyaráznak valamit a kommentelők a kérdésbe, ami el sem hangzott. Elszúrta, mert elinditott bennem egy tudatalatti programot, ami mindenkivel ugyanúgy végződött később is, ez a pszichológia által isi smert jeelnség.Senkire nem háritottam a felelősséget, nyilván tudom, hogy ő ezt nem tudja. Attól még megtörtént.

2021. jan. 2. 15:26
 5/75 anonim ***** válasza:
81%

Nem, dehogy!


Sosem hirdetném, hogy olyan lelki nyomorék vagyok, aki nem képes egy sok éves esetet feldolgozni, és azon túllépni.

2021. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lelki noymorék, de köszönöm a kedves, empatikus megnyilvánulásod, nagyon hasznos volt a válaszod.
2021. jan. 2. 15:30
 7/75 anonim ***** válasza:
96%

Nem mondanék ilyet. Nem az ő hibája, hogy az árulása ilyen hatást váltott ki belőlem, és ha amúgy is ilyen rosszul érint a múlt, akkor eleve nem is beszélgetnék az exemmel.

De ha te úgy érzed, hogy segítene továbblépni, akkor hajrá. De megvallom őszintén, ha mondjuk az én első exem megtalálna engem, hogy elhordjon mindennek, mert MIATTAM pocsék a szerelmi élete, mert én méltatlanul bántam el vele, akkor körberöhögném. Mindenki a saját életéért felelős, akkor is, ha rossz pszichológiai mintákat követ.

2021. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám tudtára. Simán leszrná. Szedd össze magad, légy óvatosabb, figyelmesebb, növessz egy kis önbecsülést. Ideje megtanulnod, hogy mikre kell figyelned, hogy ne kerülj a megalázott fél helyzetébe. Az óvatlan, gyenge jellemű, mesékben élő, buta embereket tudják könnyedén eltaposni a féreg jellemmel rendelkező lények.
2021. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
91%

6: nem e? dehát sok éve történt, te még mindig nem tudtad feldolgozni, és még mindig azon pörögsz, hogy megkeresed, és jól a szemébe vágod...



segítenél, hogy ezt a lelkiállapotot TE hogyan fogalmaznád meg? Ok, lehet, hogy nem nyomorék, csak sérült... az úgy már rendben van?

2021. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
93%
Nem adnám tudtára a fenti felvázolt helyzetben. Csak az jönne le neki, hogy sokkal nagyobb lúzer vagyok annál mint amit gondolt.
2021. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!