Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha úgy éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha úgy éreznétek hogy életetek szerelmével vagytok együtt, de neki nem ti lennétek az igazi?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így, velem szakítottak is, elsőre nehéz volt elfogadnom, de visszatekintve annyira sajnálom, hogy nem szakítottam vele gyorsan, mert aki szerint nem vagyok az igazi, az nekem sem lehet az igazi. Aki nekem van teremte, az érezni fogja, hogy én is neki vagyok teremtve:)
2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Volt ilyen. Nagy szerelem volt a részemről, neki viszont nem voltam az igazi. Magátòl tervezte velem a közös életet, nyaralást majd kidobott..szò szerint.

Megviselt, nagyon.

Volt egy női megérzésem vele kapcsolatban, hogy ő olyan férfi aki nem tud egy nő mellett megmaradni és hát igazam is volt.

Bìzom benne, hogy akit nekem szán a sors azzal egymásra találunk.

2021. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Hehe csak ilyen volt. :D
2021. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Lelépnék.
2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!