Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy törődtetek bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy törődtetek bele, hogy nem lehetek soha együtt életetek szerelmével olyan okok miatt amiről nem tehettek?

Figyelt kérdés

pl. pénz, származás, kinézet, haverotoknak is bejön, betegségek

Valamint még össze is illenétek, ha nem lenne az a bizonyos megoldhatatlan probléma.



2018. ápr. 5. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Életem szerelmével? Ahhoz, hogy valakit így hívjak sokáig együtt kellene lennem vele először. Itt pedig bukik is a kérdés.

Egy random csaj, aki tetszik nem életem szerelme.

2018. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó akkor egy olyan emberrel, aki nagy valószínűséggel az lehetett volna. A kérdés pont arról szól, hogy nem jöhetsz össze vele. Így is lehet valaki szerelmes, hogy nem jött össze vele.
2018. ápr. 5. 22:01
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Menj el dolgozni, mert túl sok hülyeségen agyalsz.
2018. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ja, így voltam, majdnem belehaltam, h. nem jöttünk össze, annyira szerettem, azt hittem, ő a másik felem, a lelkitárs, a nagy ő, akire mindig vártam, eszkatikus örömöt éreztem, mikor megismertem.

a hangjára aludtam el, mármint a telómra rögzített énekhangjára, minden percben ő járt a fejemben, egyszerűen totál beindított.

de aztán kiderült róla, hogy fake volt, egy nagy, címeres görény, és azóta áldom az eget, h. így alakult.

2018. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elég sok olyan dolog volt ami miatt nem lehettünk volna együtt...de ahogy ő mondja, mindig találunk valami megoldást :) ha nem is életem szerelme lesz (még azt nem tudom), de nagyon nagy szerelem. Ezért nem törődtünk bele az akadályokba.
2018. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem törődtem bele. Soha nem fogok.
2018. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Már mondtam... Ha valakit / valamit VALÓBAN akar az ember, akkor nem keres, és ha keresne se találna semmilyen kifogást.
2018. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Te most ebben a szituban vagy, kérdező? Mi a megoldhatatlan probléma?


Különben én is ebben vagyok, bár nem nevezném életem szerelmének. Ahhoz azért több kell. De sajnos nagyon tetszik évek óta, mindhiába.. Egyszer talán majd jön valaki, akivel együtt is lehetünk.

2018. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy "életem szerelme"-e... annyi biztos, hogy egy lány,akihez vonzódom, akit volt időm és lehetőségem megismerni, és aki a mai napig inspirál és megihlet. Együtt él a barátjával, úgyhogy nem vallhattam be neki, hogy többet jelent számomra egyszerű ismerősnél.

A vodka segített. Meg a bor. Az se baj, ha találsz valami értelmes hobbit, szenvedélyt, ha belemerülsz valamibe, ha látástól-vakulásig dolgozol, elvállalsz minden túlórát. Edzhetsz is, tolhatod a fekvőtámaszokat, míg izomlázad nem lesz, és el nem árasztja a tested az endorfin. Boldogság-pótlék. Érdemes lefoglalni magad, nem őrlődni - moziba menni, barátokkal lógni, utazni...

De mégy így is ott vannak a magányos esték, amikor az ember otthon ül az üres lakásban, fingerpicking blues-okat játszik az elhangolódott gitárján, az olvasólámpa hosszú árnyékokat vet a falra... és az ember azon agyal, hogy mi lett volna, ha... Piszok egy helyzet.

2018. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8-as Ebben, az ok az hogy nem vagyok az ő szintjén. Én sem jönnék magammal össze a helyében. Ne egy nagyképű, beképzelt nőt képzeljetek el, szimplán egy aranyos, szép lányt, akinek a belső lelkivilága is nagyon passzolna hozzám (mármint régebben amikor normálisabb voltam passzolt volna). Ő az ideám, de én közel nem vagyok ideális szinten. Ha 100%-on pörögnék lehetne valami köztünk talán, de kb 5%-on vagyok és egyre rosszabb. Mondhatjátok, hogy akkor változzak, de nem tudom hogy lehetséges-e és ha igen milyen ára lenne, lehet nem is érné meg, mert maxon se tetszenék neki.

9-es persze az alkohol, a munka, a hobbi lehetne megoldás, de az is csak átmeneti lenne szerintem, ugyanúgy ahogy írod, kicsit van időd gondolkodni már egyből az eszedben van.

2018. ápr. 5. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!