Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem lehet, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem lehet, vagy mi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Nagyon elvarázsolt. Folyamatosan csak ő jár az agyamban. Állandóan keresem a lehetőséget, hogy a közelében legyek. Szexuálisan is nagyon vonzódok hozzá. Irigylek mindent és mindenkit aki kapcsolatban lehet vele. De szó szerint. Szinte már betegesen. Irigylem a barátait, a kollégáit, a szomszédait, a bolti eladót akinél vásárol, a települést, hogy ilyen csodálatos ember él benne... Idáig egy beteges szerelem. Viszont egyszer eszembe nem jut a felesége, hogy őt irigylem, hogy átöleli, hogy hozzá megy haza, hogy mellette kel fel, hogy megcsókolja...Nem álmodozok vele kapcsolatról.

Ugyanakkor akarom testileg lelkileg. Ráadásul sajnos nem egy kislányos őrület, hisz lassan 40 leszek.


2021. jan. 4. 14:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kegyetlen rossz, valami gyilkos érzés. Nem is hittem, hogy ilyen létezik.

Ráadásul ennyire ellentétes. Meg voltam érte zavarodva. Szexuálisan és magáért a személyéért is, de tudtam, hogy kapcsolatot nem akarok vele. Mégis akartam, akartam a társaságát.

Áhh, ezt nem is lehet leírni itt, annyira ellentétes meg sokféle érzések voltak.


Semmi gond, és köszönöm.

2021. jún. 21. 11:03
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es, 3 éve pont ugyanezt éltem át. Én majdnem belehaltam, mert el nem engedett, de nem kellettem neki még egy menetre sem.

Azt hittem, soha többé nem leszek szerelmes.

Aztán 3 év múlva sikerült beleszeretnem valakibe sajnos.

Én már 43 vagyok, de az előző pasi közelében úgy remegtem, mint egy szűzkislány.

Ez most nincs, de mégis szerelmes vagyok, be kell látnom. Sajnos ez is reménytelen. Nem tudom, egy koron túl mi a fenének képes az ember erre az érzésre.:(

2021. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!