Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki egyszer megutott az meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megutott az meg teszi többször is?!

Figyelt kérdés
Lanyok! A velemenyetekre lennek kivancsi (de fiuk is irhatnak) Ha a parotok egyszer megut, akkor mennyi az esely, hogy tobbszor is meg teszi? Vagy van aki igazán megbanja, es tobbet nem fordul elo? Szerintetek mi az, ami utan lehet még egy esélyt adni? (pofon, meglokes, ököllel utes stb)

2021. jan. 7. 23:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet kérdés, hogy "miért ütött"!

Lényegtelen.

Aki egyetlen egyszer is megüt, azt kirúgom, hogy a lába nem éri a földet.

Ha férfi, ha nő az illető, egyremegy. Mert vannak nők is, akik karmolással, verekedéssel "érvelnek".

2021. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja! És mindig TE vagy a hibás, mert TE PROVOKÁLTAD KI belőle.

Ő nem hibás, nem tehet róla.

2021. jan. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megteszi újra, ha együtt maradsz vele.
2021. jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott!
2021. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
nincs több esély. Most kell elhagynod, ez csak rosszabb lesz.
2021. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen , én is szoktam kapni
2021. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny és azért üt meg? Nem normális. Sem a fizikai, sem a verbális bántalmazás nem normális.

Lépni kell azonnal. Kidobni, letiltani, minden kapcsolatot megszakítani vele.


Egyszer exem jött haza, hogy a munkatársnői irigykednek rám, mert hogy én nem vagyok verve és milyen jó nekem. Hát szerintem meg ez a normális. Aztán bepróbálkozott a fenyítéssel több év múlva, mert hogy mások azt mondták neki, hogy majd akkor megtanulom, hogy hol a helyem. Hát megtanulta ő, hogy hol a helye. Jó távol tőlem.

Semmilyen agressziót ne tűrj meg magaddal szemben. Úgyis picsogni fog, hogy ő nem így gondolta, de te nem adtál más lehetőséget. Idióta zsarnok, aki bárkit bánt nemtől függetlenül.

2021. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat! Azzal ervel hogy annyira fel h el veszít, azert ennyire feltekeny. :S es nagyon szeret ezert tor ki belole ilyen szintu feltekenyseg. Bar nem ertem hogy bennem miert nem bizik hisz nem adok okot:S
2021. jan. 8. 08:42
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig meg fogja tenni újra,csak idő kérdése.

Nincs olyan, hogy "csak meglökött". Mert a meglökes az első fokozat. Utána jön a pofon, utána az "akkor is szexelünk, ne sírjál már, így nem tudok elêlvezni", utána az ököllel ütés, bezárás, utána a rugdosás, ujjak eltörése stb.

2021. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
5 éve élek együtt a barátommal.Mikor két éve voltunk együtt,megütött szintén féltékenység miatt,de úgy hogy egy hétig nem mentem be munkàba mert szégyelltem a monoklim(Szerencsére nagyon rendes főnököm volt,meg nyár is volt,napszemüvegben bementem,félrehívtam a főnököm,megmutattam mi a helyzet és mondtam,hogy ha lehet akkor én most szabira mennék).Életem egyik legrosszabb napja volt.Nem szakítottam vele,mert nem lett volna hova mennem.Azóta nem fordult elő ilyen,de valami megváltozott közöttünk és melankóliában éldegélünk egymás mellett.
2021. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!