Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki betegesen önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki betegesen önbizalom hiányos, miközben van egy egész jól működő kapcsolata? (2 éves kapcsolat)

Figyelt kérdés
A pasi nem cseszegeti a csajt hogy ronda/kövér stb., még dícséri is. A csaj mégis utálja magát úgy ahogy van. (Külsejét és belső tulajdonságait egyaránt.)

2021. jan. 9. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Ha valakinek belülről fakadóan önbizalomhiánya van, akkor hiába van boldog kapcsolatban...
2021. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
46%
Szia! Örûlnöd kellene, hogy ilyen párod van! Az önbizalom hiányon lehet javitani, — tenni kell ellene, pèldául sportoljál, járjál rendszeresen fodrászhoz, szèpsègszalonba. Próbálj többet kihozni magadból, hogy mèg jobban nèzzèl ki. Ha az emberek észreveszik a válltozást rajtad, meg fognak dicsérni ès ez növelni fogja az önbizalmadat.
2021. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom bonyolultabb dolog ennél. És sok esetben területfüggő is lehet. Nekem például a szakmai önbizalmam nagyon sokáig a béka segge alatt volt, nagyon rosszul éreztem magam úgy általánosságban is, de a munka területén főleg, mert nem éreztem úgy, hogy megfelelőek a kompetenciáim, nem volt elegendő tapasztalatom, nem tudtam úgy igazán semmit felmutatni a végzettségemen kívül (ami szintén nem vágott szakmába eleinte) és totálisan gáznak éreztem magam annak ellenére, hogy ezt rengeteg tanulás előzte meg. Nyomorult ostoba szar voltam a magam szemében, akinek ennyire futotta. Aztán végül megoldódott.


Ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindig onnan ered ám ez, hogy magánélet, párkapcsolat. Nem mindig a partner tehet róla. Párom engem is imádott, csodált, az egyik részem elismerte, amiben jó vagyok, de a másik részem dominált és ez a látásmód beolvasztott magába teljesen független dolgokat is (pl előjött, hogy nem tetszik az arcom, hogy hiába edzek, az is fölösleges, mint a tanulmányaim, és így tovább).


Ha egy számodra fontos dologban kudarcot vallasz, akkor az bizony kiterjed mindenre.

2021. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!