Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tönkrementem, árnyéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkrementem, árnyéka vagyok önmagamnak egy szerelem miatt, ami esélyt sem kapott, hogy beteljesüljön, mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban sírva könyörögnék, a másikban ordítanék, a harmadikban leütném, aki miatt nem valósulhat meg, a negyedikben kiugranék az ablakon és ez így megy napok óta. Nem alszom normálisan, nagyon fáradt vagyok. Csak rajtuk jár az eszem. Nem bírom, kivagyok ettől, de nem múlik el sehogy sem, semmi sem segít.

2021. jan. 9. 11:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy boldogok lennénk együtt, ez a legrosszabb, hogy ezt csak én látom.
2021. jan. 9. 13:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Gyerek van? Férfi vagy nő vagy?
2021. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Szerencsére nincs nőd sem, te egy agresszív állat vagy.
2021. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy szenvedtem mint te...


Két dolgot tehetsz: vagy leépíted magad és bekattansz vagy elfogadod a helyzetet (közben is szenvedsz, de tisztulni fog az agyad és nemcsak egy körül kattog az agyad.)


Nekem egyszer majdnem pszichózisom lett egy szerelmi bánat miatt.

Szóval tudom, hogy nehéz.:(

2021. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Te magadban elképzeltél egy csodálatos kapcsolatot, elméletben amiről ábrándozól, és szentül hiszed, hogy az tökéletes lenne.


Álmokat hajkurászol, és egy általad felépített álomvilágban élsz, ideje lenne felébredni mert így nagyon keserű lesz egyszer a valóság.

2021. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Álmokat hajkurászol, és egy általad felépített álomvilágban élsz, ideje lenne felébredni mert így nagyon keserű lesz egyszer a valóság."


Nekem pokoli volt erre ráeszmélni. Azt csodálom, hogy egyáltalán túléltem.

2021. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!