Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna, ha párod testvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha párod testvére nagyo túlsúlyos lenne ? Mennyire számit neked párod családtagjainak megjelenése, hogy népszerűek-e, lehet-e velük "büszkélkedni" másoknak ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Úristen 😳😂 hát semennyire. Mi az hogy büszkélkedni a párom csaladtagjaival
2021. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Minimum orvos vagy jogász dinasztiából származzon a párom, de az sem hátrány ha nemesi leszármazott. Legyen egy kis kulipintyójuk az Adrián ahová le lehet ruccanni hétvégékre, egy yacht, magánrepcsi, Ferrárik és Bugattik a mélygarázsban. Jó spanok legyenek a királyi családdal, az sem gond ha néhány királyi esküvőre el kell menni, egye-fene, de a ruhámat ők fizetik!
2021. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Azt hittem attól félsz, hogy genetika miatt a párod is majd elhízik. Aki ilyen családból jön, sajnos esélyes rá. Két ilyen nőt ismerek, mindketten nagyon odafigyelnek az étkezésre és külsejükre. Szépek, vékonyak, de sok áldozat által.

Viszont a kérdésedre: dehogy.

2021. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

+2, ja és nem árt, ha egyből örökbe is fogadnak és nevemre írnak egy csomó zsozsót, hogy életemben dolgozni ne kelljen. :D


Egyébként viccet félretéve te beteg vagy kérdező. Senki sem egy tárgy, amit mutogatni kell meg dicsekedni vele.

2021. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért lennék "beteg" ? Nem azt állitottam a kérdésben, hogy számomra ez fontos,hanem más hogy vélekedik a témáról. Egyébként többszörös tapasztalatom az ismeretségi körömben, hogy a családi háttér és az azzal járó körités számit sok embernek.
2021. jan. 12. 00:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Nem a családjával élek, nem a családjához megyek feleségül, hanem hozzá. A közvetlen családjával egyébként nincs is gond ilyen téren. Nyilván nem topmodellek, de teljesen átlagosak. Egyedül apósom élettársa túlsúlyos, meg elég lompos, mármint ezt úgy értem hogy alkalmakra nem tud normálisan felöltözni, de én ezzel nem foglalkozok. Nem rólam állít ki ezzel bizonyítványt, hanem magáról.
2021. jan. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok, hát pedig akinek ilyen eszébe jut az sokat elmond a világáról. Nekem életemben nem fordult volna meg a buksimban..

De ha más véleménye érdekel, tartom: Az ember nem tárgy, amit mutogatsz. Még csak nem is birtokolhatsz senkit, akkor meg minek dicsekedni vele? Ez nem egy teljesítmény, mint a Maraton. :D

2021. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Ez milyen degenerált felfogás lenne már? Ha engem az zavarna, hogy a párom családja hogy néz ki, mert esetleg az ő külsejük nem illik bele az én imidzsembe? lol. fúj.
2021. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4-es , akkor még egyszer leirom, a kérdés szerintem közérthető, mások meglátása érdekelt a témában, nem azt állitottam, hogy ez nekem fontos vagy nem fontos. Még azt is leirtam, hogy tapasztalni szoktam ,hogy sokaknak sázmit. A te világodról egyébként nem mond el sokat, hogy lebetegezel egy kérdés miatt ?
2021. jan. 12. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

De. Azt, hogy abnormálisnak tartom, akinek ilyen hülyeség számít. És hozzátenném, hogy érdekes körökben mozoghatsz, mert felénk nem divi az ilyesmi. :D Nem is ismerek ilyet, szóval erről ennyit.

Amúgy köszi, elsőre is értettem. Szerintem itt nem az én felfogásommal van gond. Egyééébként.. feltűnt, hogy megválaszoltam már 2 x a kérdésedet? :D Arra persze nem mondasz semmit.

UI: A kérdésnél nem szerepelt, hogy ezt te gondolod vagy nem. Így jogos volt, amit értem, tehát nem kérek bocsánatot. Pontosabb fogalmazás=pontosabb válaszadási lehetőség.

2021. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!