Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy idősebb nőbe,nő létemre. Házasságban élek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,férjem és gyerekem van. De erős vonzalmat érzek az egyik munkatársnőm iránt,sokat -beszélgettünk,olyan dolgokat osztottunk meg egymásnak,amit soha senkine.

Úgy kezdődött,hogy egy szülinapi bulin ültünk egymásnak szembe,belenéztem a szemébe,és leírhatatlan érzés futott át rajtam,utólag kiderült hogy ő is lát bennem valamit,és látott aznap is.

Férje,és gyerekei vannak.

Én soha nem éreztem vonzalmat nők iránt,ő közel 40 éves :O

Sikerült lassan 1 hónapja össze kapnunk,nem szólunk egymáshoz,ez idő alatt,jött egy másik nő,közel 40 éves. Munka végén majdnem egymás mellett álltunk,és egymásra néztünk,jó sokáig,olyan furcsa érzés támadt bennem,korábban is észre vettem hogy néz,de ezt figyelmen kívül hagytam.

Férjem nyitott az ilyen dolgokra,szeretem is,csodálatos ember. Úgy érzem sokszor,baj van velem,hiszen olyan szép életem van,férjem pedig soha nem hagynám el. Mit tehetnék?

Ha lefekszem egy nővel,úgy hogy férjem is tud róla,az szerintetek hogyan néznek ki?



2021. jan. 16. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt barátnőm érzett így az angol tanárnője iránt. (Felnőtt képzés keretében tanult angolul.) Nem merte meglépni és ma is bánja, hogy nem próbálta meg. Ha közben kiderül, hogy mégse tetszik, akkor ennyi volt, de megpróbáltad.
2021. jan. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Amikor összekaptatok, miért ne verekedtetek össze? Amúgy én is a nyitott házasságot mondom, így tudnál vele is foglalkozni, illetve a hármast.
2021. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi különösebb gond.

Én férfiként, sok szexpartner kereső oldalon fönn vagyok, nézelődöm, olvasgatok sok sok hirdetést, és a következőket állapította m meg.:

Nagyon sok jól működő házasság van, ahol együtt élnek már 10-15 éve, gyerekek is vannak, minden jól működik.

Aztán egyszer csak a nőben előjön egy olyasmi típusú vágy, mint ami benned.

Bizonyos hölgy /hölgyek/ felkeltik az érdeklődését, mert valamit lát benne.

Ez nem azt jelenti, hogy full leszbi lett,aztán bárkivel bármikor, ahogyan te is írod. Csak egy bizonyos nő, vagy pár nő iránt kezd el érezni.

Neked ez már a második kolleganőd akit érdeklődéssel figyelsz, úgyhogy biztos hogy érdeklődésed a női nem iránt, nem alaptalan, nem véletlen.


A kolleganövel ezt mindenképp egyeztetni kéne, ha ő benne is van ilyen vágy, akkor neked kell eldönteni, hogy titokban összebújtok néha, vagy fölfeded a férjed előtt ezt.

Visszafogott, elszorított vágy semmiképp ne legyen benned, mert az a legrosszabb.

Lehet, hogy párszor együtt kellene vele lenni titokban, és akkor meg tudod állapítani, hogy valóban van e erre szükséged, vagy csak a szemed kívánta.

Először azt kéne megállapítani, hogy ő hogyan reagál minderre.

Nézd őt feltűnően, legyél vele kedves, dicsérd, hogy milyen csinos, milyen jól néz ki, és figyelni kell a reakciókat.

Ha benne is van leszbikus vágy, akkor venni fogja a lapot.

2021. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!