Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy bizonyos idővel a szakítás után rájöttetek mennyire semmitérő kapcsolatban voltatok benn?

Figyelt kérdés
Természetesen mindenhol vannak szebb pillanatok, de ezek ellenére is!?

2021. jan. 18. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt. Attól, hogy a végére megromlott a kapcsolatom, nekem rengeteg szép emléket és élményeket adott az exem és az együtt töltött éveink.
2021. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de nem is a semmitérő a kifejezést használnám rá, hanem a mérgezőt, annak ellenére, hogy én lettem dobva. Tudom, hangozhat ez úgy, hogy "savanyú a szőlő", azonban ahogy az exem a szakítás után viselkedett velem, hogy az egyszerűen hajmeresztő (volt). Kidobott, de azért teljesen nem akart elengedni, ami abban nyilvánult meg, hogy nem akarta végleg lezárni a közös dolgainkat és elvárta volna, hogy még én menjek utána. Végül olyan szintre jutott a dolog, hogy azt mondtam, hagyom az egészet a fenébe, mert a lelki egészségem annál többet ér, minthogy egy ilyen emberrel vesződjek bármilyen szinten is.....
2021. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Fiatal voltam és nem voltam tisztában magammal. Eltelt már majdnem 10 év a szakítás óta és mai napig szégyellem magam, hogy egyáltalán szóba álltam vele. Nem tudom egyáltalán mi lelt, évekig tartott... a lehető legjobban jártam, hogy megszabadultam tőle. Undor fog el ha eszembe jut.
2021. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes alkalommal. :D
2021. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen! De nem a semmitérő a jó szó, inkább a pocsék.

Ahogy telik az idő, egyre inkább rájövök, hogy mennyire nem volt egészséges.

2021. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismertem meg egy férfit. Érzelmileg padlón voltam. Ezért örűltem, hogy valakivel beszélek és igazából azt mondta amit hallani akartam, majd randira hívott. Eleget voltam egyedül ezért megpróbáltuk. Pár találkozás után elhívott magához és ott is marasztalt. Maradtam, mert senkinek nem hiányoztam. Elvoltunk pár hónapig. Majd egyik reggel úgy ébredtem, hogy mi a francnak vagyok én itt és egy nagyobb perpatvar között eljöttem.

Szerelem nélkűl semmilyen egy kapcsolat.

2021. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én most jöttem rá, hogy mennyi "beszólását" elnéztem, és semmibe vettem, amiért más már lehet szakított volna. Plusz, hogy valószínűleg egyoldalú volt a dolog, de ehhez kellett 2 hónapnyi gondolkodás. Én hülye! :)
2021. jan. 18. 16:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk egyszer én is megbántottam, elküldtem melegebb éghajlatra... Ami tudom, hogy nem esett jól neki,és akkor nagyon megbántam de egyre inkább úgy gondolom, hogy ennyi úgymond kijárt neki, és lehet, hogy nem is kéne ennyire bánnom.
2021. jan. 18. 16:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt, igen. Egy mondata miatt döntöttem mellette, amit hallani akartam...hiba volt. 2 gyerek is lett, velük is pont olyan mint velem. Amiért el mertem hagyni az x-dik megcsalása után a gyerekeinket is "bünteti" annyira utal.
2021. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ez nagyon rosszul hangzik. Gyerekek semmiről nem tehetnek... :(
2021. jan. 18. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!