Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy véget vetettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy véget vetettetek egy kapcsolatnak majd később rájöttetek: hiba volt?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig voltatok együtt? Mennyi idő után jöttél rá, hogy hiba volt? Volt visszaút? Megpróbáltad ? Milyen volt utána? Minden érdekelne :) nem és kor is jöhet


28/F



2018. okt. 12. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nemrég történt. Pár hónap. Nincs visszaút. Bánom.
2018. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2 hónap után vetettem véget. Remélem hogy lesz visszaút... A többit nem részletezném.


30/N

2018. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Neked volt?

Gondolom ezért írtad ki a kérdést. Vagy veled szakítottak és reménykedsz a fordulatban?

-2-es vagyok-

2018. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem állunk jól a feleségemmel.... azt mondja nem tudja mit szeretne. Saját magával sincs tisztában és időre lenne szüksége. Esküszik rà, ha szétmennénk az egy nagyon rossz döntés lenne, de egyszerűen nem tudom mit tehetnék. Ha el is megy szeretném ha egyszer vissza kaphatnám
2018. okt. 12. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hát igen. jó ha van egy muff is a házban amit tömni lehet. :(
2018. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki világosan, hogy azért házasodtatok össze, mert úgy döntöttetek ezt együtt nyomjátok végig. És akarhat mást is persze, mert végtelen dolog van a világban, ami jó, meg érdekes, de legyen nektek ez az. Vagy írd le levélben, ha úgy jobban kitudod fejezni magad. Azért mondom ezt, mert amit írsz, abból nekem az jön le ezt akarod. Szóval akkor ne add a bizoyntalant.
2018. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze én ezt akarom. De rettenetesen furcsa most a feleségem. Mintha nem is az az ember lenne. Kifordult magából teljesen. De legalább megfogadta a terapeuta tanácsát és eljár pazichológushoz.
2018. okt. 13. 07:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem megtörtént hasonlóan eset, 9 hónap nagy szerelem aztán összeköltözés után hirtelen megváltozott elég fura irányban.

Elkezdett sírni az exe után és utolsó kutyájaként kezdett el kezelni, de szakítani nem akart.(Nőről van itt is szó)

Én nem bántam meg a szakítást nekem az a ember hiányzik akit az elején összeköltözés elött megismertem.

2018. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy évig tartó kapcsolatom végén a lány szakított velem, mert elcsábította egy másik pasi, akivel össze is jött. a kezdeti szükséges "külön-idő" után jóban maradtunk, néha beszéltünk.

Másfél évvel később szakítottak (addig nekem is volt más), akkor találkoztunk párszor és volt egyszer szex is.

Újabb négy év, és más kapcsolatok után megint találkoztunk, sokat voltunk együtt, és csak egy hajszálon múlt, hogy ne jöjjünk össze megint...

a lényeg, hogy lehetséges két ember között olyasmi vonzalom, ami relatíve állandó, és túléli a szakításokat is, és esetleg újra lehet folytatni, ha kiderül, hogy tévedés történt.


Egyébként meg ne aggódj, idővel minden a helyére kerül!

2018. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!