Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ekkora korkülönbség ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség ellenére egy szexkapcsolat átfordulhat szerelembe?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Négy hónapja van kizárólag szexkapcsolatom egy 45 éves, gyönyörű, fiatalos nővel (a kinézetét nagyon sok harmincas lány megirigyelhetné). Az ágyban abszolút tapasztalt, igazi profi, a kémia nagyon jól működik kettőnk között, egyetlen éjszaka 4-5 menetet simán lezavarunk, és ha csak 3-4 napig nem találkozunk, már türelmetlenül, remegő kézzel hívjuk egymást.


Mostanában viszont egyre többet beszélgetünk is, egyre jobban belelátunk egymás életébe és személyiségébe, és előttem egy magával ragadó, érdekes, intelligens, és tündéri nő képe kezd kirajzolódni.


Azt hiszem már többet érzek iránta, mint szimpla vonzalom, úgy érzem, megszerettem őt. A magam részéről arra is készen állnék, hogy átfordítsam rendes párkapcsolatba a viszonyunkat, de egyrészt nem tudom, ő ezt hogy fogadná, hogy valljam be neki? Lehet annyira meghökkenteném ezzel, hogy a szexuális légyottoknak és búcsút mondhatnék.


És legfőképpen nem tudom, hogy működhet-e egy párkapcsolat így, hogy férfiként 15 évvel fiatalabb vagyok nála?


Várom a bölcs tanácsokat.



2021. jan. 23. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezért nem kell belemenni ilyen hülyeségekbe és akkor nincs ez a probléma...
2021. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Kár hogy már nincs youtube-on a Feldmár-féle heti agymosó, mert egy ilyen komoly kérdés ugyanis azt igényelné.


Tényleg nem tudom, én mit tennék a helyetekben.

2021. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő is akarja, működhet. De azért te még elég fiatal vagy, ő már nem akar valszeg gyereket, stb. Elég eltérő életszakaszban vagytok, ez jelenthet gondot, de rajtatok múlik, hogy mit akartok. Ha nem is akar kapcsolatot, attól még a jó szexről nem hinném, hogy lemondana.
2021. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Oké, most még vonzó, de mi lesz 5-10 múlva? Te akkor még mindig egy egészséges libidójú, fiatal férfi leszel, rajta viszont már addigra tuti ki fog ütközni a kor, nem biztos hogy vonzónak fogod találni, és az is lehet, hogy ő már semennyire nem fogja kívánni a szexet.
2021. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*5-10 év múlva
2021. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#1 ahhoz hogy ne menj bele ilyen, nem a farkaddal kell gondolkodni.. ami mint láthatjuk.. a kérdező esetében igen nehéz.
2021. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
#6 mint ahogy a nőnek sem a puncijával kell gondolkodni, mikor egy kis friss husira vágyik.
2021. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nem latok itt problemat. Tipikusan egy ferj szokott lenni a kepben, de ha az sem, tenyleg nem ertem, mi gond lenne ezzel, felteve, hogy kolcsonos.
2021. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Macronéknak működik, nektek miért ne működne?!
2021. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!