Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha a nagy melleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a nagy melleket szeretitek, de tetszik egy lány és kicsi neki, elnézitek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ha egy lánynak számomra szép arca, alkata van akkor nem érdekel hogy kicsi a melle.
2021. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek mindegy, van akinek fontos.

Ha egyébként a lány személyisége megnyeri a fiú "elvárásait", akkor a lány személyisége a döntő, mivel azok is ingerkeltők.

Ffi.

2021. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én nem elnézem, én ha szeretem a lányt, a melleiben is meglátom a szépet, legyenek akármilyenek is.
2021. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, minden más kompenzálhatja azt.


Inkább legyen kisebb melle minthogy túlsúlyos legyen.

2021. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább a belso sokkal fontosabb.
2021. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindenféle mellű párom volt már, kicsi nagy, lógós, peckes, kis udvarú, nagy udvarú, és ez egyáltalán nem játszott szerepet sem a megismerkedésnél, sem utána az intim történésekben. Meg a szakításokban sem, nyilván.
2021. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mellméret nem sorsdöntő.
2021. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!