Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja azt a pasim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt a pasim hogy nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
6 éve ismerem eddig csak barátok voltunk. 3x feküdtünk már le és egyre többet beszélgetünk, csokolozunk. Mikor kérdezem tőle hogy mikor találkozunk megint akkor mondja hogy miért? Nem vagyunk mi együtt, majd ha lesz ideje.

2021. jan. 28. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagytok együtt, ez csak barátság extrákkal, vagyis hát.. lehet még ennyi se ha nem tisztáztátok le, csak dugópajtiság.
2021. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De eddig nem volt szex. Csak ebben a hónapban. Ha csak barát akkor miért akar velem szexelni? O nem az a fajta

És mikor ezt válaszolja amit fent írtam figyeli hogy reagálok ra🙄

2021. jan. 28. 23:44
 3/11 Savlekotő ***** válasza:
97%
Miért mert űrit azért,szexre jó vagy másra nem,bár nem csodálom nem vagy túl okos ha hagyod h használjanak..
2021. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az lehet, hogy "nem olyan", de a jelek szerint ez a részéről legfeljebb csak szexkapcsolat.
2021. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre vagy neki jó, ennyi.
2021. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt figyeli, meddig mehet el nálad, mit hagysz magaddal megtenni egy kis kukiért.

Amúgy meg meghúzta a határokat: részéről nem vagytok együtt, de megdug, ha nincs jobb dolga. Továbbra is szingli pasi, ergo csajozik melletted.

Te meg eldöntöd, hogy ennyit érsz, vagy kidobod és keresel jobbat.

2021. jan. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagytok együtt. Melyik szót nem érted?
2021. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az előttem lévők szavát tudnám ismételgetni..
2021. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mondom én is, hátha sikerül felfogni.

NEM VAGYTOK KAPCSOLATBAN csak néha megdug.

Ilyenek ezek a "legjobb fiúbarátok".

Az, hogy te ebbe sokkal többet látsz senkit nem érdekel.

2021. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3 szex után pasidnak hívni eleve elég meredek.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, hogy nem vagytok kapcsolatban, a pasi valszeg megkívánt az évek során, könnyű menet vagy neki, de ennyi.

2021. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!