Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem vagy fellángolás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy fellángolás, esetleg rajongás lenne?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Másfél hónappal ezelőtt összehozott az élet egy nővel. Már a megismerkedésünk első napján mindketten úgy éreztük, mintha régről ismernénk egymást. Nagyon hamar megnyíltunk egymásnak, ő elmondta az élettörténetét kb, meg én is neki az enyémet. Kitálaltuk a hibákat, gyengeségeket, egyszóval mindent. Mindeközben már kezdtek jönni természetesen az érzelmek. Azóta volt téma a jövőről való elképzelés, meg az, hogy kinek-mire van igénye, mit akar egy kapcsolattól. Az ijesztő az, hogy úgy klappol minden. A vele töltött idő energizál, az egymásra nézést mosoly, de esetenként nevetés kíséri. Nagyon sokat jár a fejemben, Ő már álmodott is velem. Mielőtt találkozunk (ami egyenlőre sajnos csak munkahelyre korlátozódik) bizsereg a gyomrom és izgulok kicsit. Itt leszögezném, hogy ismerem a hibáit (azért észnél vagyok ám, mert elemző típus vagyok), de totálisan nem érdekelnek, elfogadom ahogy van. Van bennem egy kis (nagy :D) félelem, hogy elveszítem az érzést és vele őt is, de inkább mintha egyre bensőségesebbé válna.Azt még úgy nem merem kijelenteni, hogy szerelem (hülye vagyok mi?). Én még nem éreztem ilyet nő iránt, pedig voltak barátnőim...ez most olyan más kicsit. Véleményetek szerint ez lehet valami rajongás, vagy fellángolás, esetleg túlidealizálás? 28N/29F

2021. febr. 10. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
De jó🙂
2021. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljed meg a nővel, hogy mindketten nézzétek egymást józan ésszel, találjatok rá a még el nem mondott kisebb-nagyobb hibáitokra. Vessétek latba, hogy ezek csak lényegtelenek és elnézhetők (akár egy életen át), vagy netán örökös zsörtölődés lenne miattuk. Ez utóbbi esetben ne folytassátok.

Szerintem ez még csak fellángolás, de szikrából vannak a nagy tüzek... NE SIESSÉTEK EL, elég idősek vagytok a józan ítélkezésre. Sok sikert!

2021. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából ez eddigiek alapján úgy kifejezetten nagy emberi hibáink nincsenek. Részemről megértő és elfogadó vagyok nagyon azok felé akiket szeretek. Kicsit nekem úgy tűnik, mintha ő én lennék, és automatikuson jön az elfogadás. De szemmel tartom amit mondtál, #2 válaszoló, köszönöm a tippet!
2021. febr. 10. 18:53
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen a szerelem :)
2021. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt is tudatosítsátok mindketten, hogy hiba nélkül ember nincs a Földön. Kérdés, hogy a másiknak mit tudok pardonálni és mit nem. Úgy tűnik, hogy Te már szerelmes lettél a hölgybe (lehet, hogy kölcsönös), éppen ezért ne járjatok a mennyekben, hanem maradjatok a szilárd talajon. A szerelem siket, vak és nyomorba dönt (kicsit tréfásan mondva).
2021. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarjuk elszúrni, és nem sietünk, ezt megbeszéltük már. :) tudjuk mindketten, hogy egy ilyenből kimászni fájdalmas nagyon ha úgy adódik. Hozzáteszem én is és ő is. életig tartó kapcsolatot keres, ezért is az óvatosság.
2021. febr. 10. 19:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól teszitek, de ezután is járjon mindkettőtök nyitott szemmel, akkor nem lesz csalódás a vége.
2021. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Röviden:


Fellángolás!

2021. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Te mitől vagy ebbe olyan biztos? Alátámasztanád, vagy csak ideírtál valamit?
2021. febr. 11. 04:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kis cukik vagytok, ne rontsátok el, ne idelizáljátok túl a másikat.

sok sikert!

2021. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!