Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy csak túlgond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Van egy velem egyidős pasi a munkahelyen, mar regebben is feltunt ha talalkozunk akkor kiemelten koszon es teljesen velem szembe all es annyira nez, hogy zavarba jovok. A napokban mindig kijon a muszakkezdesem elott a dohányzoba, pedig o nem cigarettazik. Mai nap nagyon feltuno volt amikor kijott, nekem koszont az eloszor, hogy szia, pedig volt ott rajtam kivul megegy kollega. Amikor nevetgeltunk a többiekkel es rapillantottam akkor sokszor azt vettem eszre, hogy nez engem, aztan elmosolyodott ram, de ez sokszor megismetlodott. Volt, hogy mikor rajtakaptam, hogy nezett akkor elkapta a tekintetet. De parszor volt, hogy neztunk egymásra es mosolyogtunk, de olyan szinten nezett a szemembe, hogy zavarba jottem, amugy kb harom lepesnyire álltunk egymással szembe. Eddig csak koszono viszonyba voltunk, es ma tudtam meg, hogy egy honap mulva mar nem fog itt dolgozni.. :/ Nem merem fb-n bejelolni mert szerintem nyomulasnak venne ugyhogy ma alltunk először szoba ugy rendesen. Meg tudja a nevem ha akarna megkeresne es bejelolve.
2021. febr. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm.. de jó neked. Ha tetszik a pasi, használd ki a lehetőséget, ne szalaszd el. Tuti, hogy nagyon tetszel neki, és szerintem akar közeledni, csak meg fél kicsit. Bátorítsd.
2021. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy bátoritsam? Valto muszakba vagyunk, szval csak igy talalkozunk egy 10-15percre reggel.. Nyomulni nem akarok se azt, hogy a kollegak pletykaljanak.
2021. febr. 11. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt a 10-15 percet használd ki, ha látja, hogy ő is bejön neked és komolyan akar akkor hozzád fog szólni, vagy ír neked Facen.
2021. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen munkatársam! és most született a negyedik gyermeke. ezért én nem hinnem hogy ezért néz
2021. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Ha bejelölöd nem nyomulás, mert utána tudtok messengeren beszélgetni. Mondjuk az lenne a jó, ha ő lépné meg eztm ha látja rajtad, hogy szivesen veszed a flörtjét.

2. kit érdekel mit gondolnak a kollégák. Én anno az előző munkahelyemen minden házi nyulat lelövöldöztem és rohadtul nem érdekelt azok véleménye, akik évek óta nem érintettek férfit vagy nőt.


40f

2021. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!