Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell elengedni/felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elengedni/felejteni teljesen?

Figyelt kérdés
Fiatal "férfiú" vagyok, nem vagyok a nőcsábász fajta. Nem is voltam szerelmes mostanáig ezért nem is volt baj. Na a lényeg. Megismertem interneten egy lányt, borzasztóan megtetszett belülről (kicsit másabb vagyok mint a korombeliek) Beszéltünk fél évet, de ő kicsit bizonytalan, vizsgák, távolság, nem szeretne velem kapcsolatot, maga miatt is meg én miattam is. És most már nem is beszélünk, és ez engem ez nagyon rosszul érint. Sosem találkoztam ilyennel, hogy kezeljem?
2021. febr. 11. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért kötődsz hozzá ennyire, mert máshoz még nem kerültél közel, se korábban, se azóta. Ismerkedned kéne másokkal is, és akkor elfelejtenéd.

Nekem is volt ilyen, amikor nagyon fiatal voltam, teljesen belezúgtam valakibe interneten keresztül, de hasonló okokból nem lett semmi. Később a valóságban is közel kerültem emberekhez, és már egyáltalán nem hiányzott az internetes srác, pedig akkoriban úgy éreztem, mintha ez hatalmas dolog lenne éa komolyak lennének az érzéseim.

2021. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nehezen ismerkedem, és a legtöbb akikkel ismerkedem elég hamar "offosak" lesznek, de igazad lehet. Próbálom megfogadni.
2021. febr. 12. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt nőként, meg az első komolyabb randim után is így éreztem. Hatalmas csalódásnak fogtam fel, hogy ez mekkora nagy dolog, meg pofáraesés. Nálam is mindkettő esetben a távolság szólt közbe. Aztán mikor elkezdtem másokkal is ismerkedni, viszonylag hamar elfelejtettem az illetőt. Csak azért éreztem így rájöttem, mert még nagyon az elején voltam, nem volt viszonyítási alapom. Egyébként a legjobb megoldás az az, hogy eltereled bármivel a figyelmed, és próbálsz másokkal ismerkedni. Akkor már csak mosolyogni fogsz önmagadon hogy mennyire magadra vetted ezeket a dolgokat anno.
2021. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!