Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet hogy aki eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy aki eddig szerelmes volt belém, a távolság miatt nem akar kapcsolatot, de így is maradhatnak benne érzések?

Figyelt kérdés

Szerelmet érzett irántam, aztán a munkája miatt lett nagy a távolság és elmondása szerint nem akar kapcsolatot, meg elég ideje sem lenne.

Viszont van amikor úgy viselkedik mintha érezne valamit.

Akkor meglehet hogy vannak benne érzések vagy kialakulhatnak ezek a dolgok benne, úgy hogy ő nem akar kapcsolatot és nem is enged közel magához?


2021. febr. 19. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb: kifejtem válaszban.
16 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy itt pasiról van szó.
2021. febr. 19. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoztam is volna, ha nem pasiról lenne szó.

F.asz tudja, mit akarnak ilyenkor. Exem is kb ugyan ezt eljátszotta velem, csak ő nem munka miatt lakott távol, hanem alapból 250 km messze lakott.

2021. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeretne, akkor hidd el, megoldásokat keresne, nem kifogásokat. Én pl. képes voltam egy országgal arrébb költözni, hogy a szerelmem közelében legyek, pedig akkor még nem is jártunk...Az más kérdés, hogy nem érte meg, de nem is ez a lényeg most. :D
2021. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, max vonzódás amit irántad érzett és nagyon kedvelt. Ha szerelmes lennék, akkor én bárhova képes lennék azért az egy emberért elmenni. A szerelmesek általában így gondolkodnak “érted bármire képes lennék”.

Nálam ugyanez volt, nagyon jól kijöttünk, passzoltunk egymáshoz és a kémia is megvolt, viszont távolság + időhiány miatt nem lett belőle semmi. Ahogy elnéztem az életvitelét meg az enyémet is, a mi esetünkben max 1 hónapig tartott volna a dolog. Tetszettünk egymásnak, de szerelmes egyikünk sem volt.

Próbálj meg amúgy a közeledben lévőkkel ismerkedni, aki nagyon max 1 órára lakik tőled. Legközelebb akkor nem fogsz csalódni.

2021. febr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!