Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Egyetért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Egyetértetek ezzel? Én igen, szerintem annyira cuki, én nagyon elérzékenyültem.....

Figyelt kérdés

Párom tegnap azt mondta nekem, hogy neki minden olyan idő, amit velem tölthet az minőségi idő.

Tehát az is, ha ő pl szerel a konyhában, én pedig ott vagyok náluk, és a szobában olvasok, vagy szereli a kocsiját a haverjánál, és szintén ott vagyok náluk, mert jó úgy neki hazamenni, hogy tudja, hogy ott vagyok náluk.

Neki ezt (is) jelenti a minőségi idő, és nem csak azt, amikor megyünk ide - oda - amoda!


2021. febr. 22. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez nem cuki, de én utálom az ilyen cukormázat :) Szerintem ha még csak rövid ideje vagytok együtt akkor ez tök normális, de szerintem akkor se lehet az ilyesmit minőségi időnek nevezni, még jóindulattal sem. A legelején mindenkinek elég ennyi, majd gyere vissza 10 év múlva, hogy még mindig ez a helyzet áll-e fenn :)
2021. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10.-es!

És téged ki kötelezett arra, hogy reagálj rá? :)

2021. febr. 22. 11:06
 13/22 A kérdező kommentje:

11.-es!

Ezeken kívül még ugyanúgy főzünk együtt párommal, megyünk sétálni, kocsikázni, beszélgetünk, megnézünk egy filmet, stb...


Itt a kérdésnél arra céloztam, hogy páromnak az esetek többségében az is elég, ha csak egyszerűen vele vagyok/közelében vagyok!

2021. febr. 22. 11:15
 14/22 A kérdező kommentje:

*főleg, ha annyi a dolga, hogy ki sem látszik belőle


Ez lemaradt!

2021. febr. 22. 11:16
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le az írásodból, hogy sokat dolgozik a barátod. Most még minden szép és jó, kicsit ott vagy náluk, majd ha unatkozol, haza mész. De mi lesz, ha komolyabbra fordul a kapcsolatotok? Ülj le, és gondold végig, hogy esetleg 10 év múlva is jó lesz-e neked így. Szerintem sokat leszel egyedül, és boldog csak akkor leszel ebban a kapcsolatban, ha ezt el tudod fogadni.
2021. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a cuki? Magyarul nem zavarja hogy ott vagy, ha akarsz menj, de neki dolga van. Nagyon mézes-mázasan tudja előadni, te meg beveszed az előadását. Nincs ebben semmi rossz, ha összeköltözik két ember onnantól ez így működik, de cuki sincs benne.
2021. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Ööö amúgy ehhez neked miért kell a bologato emberek? A párkapcsolat mindenki magánügye.


Most vagy ennyire elbizonytalanodtal hogy cuki meg minden de minden talalkozonal ez van hogy ő dolgozik közben. Vagy legalábbis többségénél és elbizonytalanitva vagy. Vagy szimplan azok előtt akarod tömjénezni magad akiknek nem ilyen a kapcsolatuk. Vagy ennyire unatkozol. Vagy szimplan kiváncsi vagy miért boldogok azok akik egyedül vannak és így akarod provokálni őket? Vagy a párod mellett nincsenek barátnőid akikkel ezen olvadhatsz. Tényleg nem tudom megérteni az ilyen kérdéseket amugy ez eldöntendő kérdés ergo az ASZF szerint ilyet nem is irhatnál itt.


Amugy kérdés hogy cuki vagy sem ha itt várod a választ.

2021. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

16.-os!

Igen, az együttélés vhol erről is szól!

2021. febr. 22. 12:19
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan kiírtál egy kérdést, hogy "milyen cuki a pasim, ugye szerintetek is cuki"? Nem rosszból, de ez tinikorban tök oké haverok között, meg esetleg később a legbizalmasabb barátaiddal, ha ilyen típus vagy, de felnőttként, anonim egy csomó random embernek... Őszintén szerintem picit szomorú.


Egyébként nekem is élvezi a puszta társaságomat párom, mióta mindketten homeofficeban vagyunk, és hiányérzete van, mikor néha bemegyek, de egyikünk se gondolja ezt minőségi időnek. Minőségi idő, ha csak a másikra fókuszálsz, közös élményeket szereztek, kikapcsolódtok, beszélgettek. Munka közben max pár perc szóváltásra van idő.

2021. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A "cuki" párod mit szól hozzá hogy itt írsz róla? Ország világ elött leirod mit csináltok a napjaitokban. Ez tényleg párkapcsolat? Nem az ismeretlen emberek járnak vele több millióan akik itt olvassák.


Bocsi ez most tini romantikus regény vagy a kapcsolatod?


Neked kéne tudni nem nekünk hogy neked mi a cuki. Ami az egyik embernek cuki a másiknak nem. Pláne az ilyen kérdés után azt gondolja a nagy többség akik nem tini kategória hogy nincs tisztába mit jelent egy párkapcsolatban a minőségi együtt töltött idővel. Ahogy irta itt 19-es az amikor egymásra figyelnek és csak egymással foglalkoznak. Amugy ha szerelő a pasid könnyebb a hibázási lehetőség is, ha éppen veled kommunikál. Ergo még több munka.


A párod inkább ugy viselkedik veled mintha az apukád lenne abból amiket leírtál.

2021. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!