Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire viselitek könnyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viselitek könnyen, ha a párotoknak sok dolga van? Elfogadnátok, hogy emiatt a párotok sokszor/mindig fáradt, és kevés a szabadideje, tehát kevés időt töltötök együtt? Vele maradnátok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Persze, inkább mint hogy lusta dög legyen. Dolgozz, tanulj, foglald le magad te is .


N

2021. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés, hogy mi a célja vele, és mennyire normális, amit szeretne, mennyire ez az egyetlen lehetőség.


Pl. Ha a párom milliárdos lenne és ennek ellenére heti 80 órát dolgozna,

mert munkafüggő, akkor nyilván rosszabbul viselném, mintha a férjem azért teszi ezt, mert vettünk egy házat, aminél a hitelt vissza kell fizetni, mert különben az utcára kerülünk.


Egyfelől a másodiknál van rá esély, hogy néhány éven belül kevesebb lesz az idő, másfelől jobban megértem, hogy miért fontos neki.

2021. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért fáradt, mennyire kevés ideje jut rám és mi várható a jövőben? Heti 1 óra biztosan kevés lenne hosszú távon, főleg ha akkor se tudunk semmit csinálni, mert fáradt, viszont ha időszakosan vannak húzósabb napjai teljesen belefér, elfoglalom magam.
2021. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha ideiglenes (pár hónap) akkor megértem. Mindig van olyan életszakasz amikor jobban odakell tenni magunkat, vagy csak összejönnek dolgok. Ha ez konkrétan az életstílusa, oda pedig minek kellek én?
2021. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
El tudnám fogadni. Mert én is olyan ember vagyok, akinek sok terve van. Másrészt, ha két ember szereti egymást, mindig tudnak egymásra időt szakítani.
2021. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja mert Magyarországon annyi jó fizetésért keveset kell dolgozni csak a csúnya munkamániások akkor is dolgoznak ha nem kell, fúj szóba se álljatok az ilyenekkel.
2021. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Keveset szexöl az a legíny. Az lösz itten a baj, nem is az idő.
2021. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 moozygoo ***** válasza:
Elfogadnám, ha azért tudnánk beszélgetni és időnként néha valamit közösen csinálni.
2021. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha marad rám ideje, akkor már mindegy mennyi. Akármennyi jobb mint a semmi.
2021. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!