Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezek az érzések bennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismerkedtem egy hölgyel, akivel szépen alakul a kapcsolatunk. Megvan eddig minden ami kell egy jó viszonyhoz. Természetesen ezért nálam már megjöttek az érzések is ami remek....lenne ha ezzel egy időben nem kerítenének hatalmukba rossz érzések is. Sok dolog kavarog, és mindíg így van ha szerelmes leszek, holott boldognak kéne lennem. Részéről egyébként megvan a kölcsönös vonzalom. Miért vannak ezek bennem? Mintha félnék vagy nem tudom...és az a baj kiöli belőlem a jó erzést.
2021. febr. 25. 17:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem eleinte nagyon jól érzem magam.
2021. febr. 25. 17:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írod, konkrétan milyen rossz érzések ezek. Szerintem az bizonyos fokig természetes ha pl félsz attól hogy mégse fog működni stb. De ezen csak te tudsz dolgozni azzal ha átgondolod hogy mit és miért érzel, és akár a lánnyal is átbeszéled az aggodalmad.
2021. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen valami hasonló. Félek hogy nem működik majd, vagy hogy nem szeret úgy ahogy én őt...esetleg az, hogy vesztem el az érzést.. és ez lehúz nagyon. Ilyenkor dühös vagyok saját magamra.
2021. febr. 25. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiatal, ugye?
2021. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
29
2021. febr. 25. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy korábbi rossz tapasztalatok, vagy önbizalomhiány miatt van? Valahogy el kéne elengedni, csak élvezd. :)
2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sose kaptam meg azt amit igényeltem volna egy kapcsolatba. Meg már csaptak is be. Ráadásul ez most különleges nekem, ilyet még nem éreztem. Ez most valódi lehet.
2021. febr. 25. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg ezért, igen. De ez tök jó, most itt az alkalom.
2021. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!