Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a lányok többsége csak idősebb pasival jönne össze?

Figyelt kérdés
Én például 22 éves vagyok, barátnőm pedig 27 és mégis jó a kapcsolatunk. Mindig idősebb nőkbe lettem szerelmes és vissza voltam folyton utasítva. Ezidáig. Látom azt is, hogy a legtöbb csajnak 4-5 évvel idősebb a palija. Miért?

2021. márc. 3. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Neked miért az idősebb nők jöttek be mindig?

Egyébként nekem is az idősebb fiúk, illetve a velem egykorúak jöttek be kb 21 éves koromig. De csak idősebbek akartak tényleg velem lenni, mert nem voltam elég szép és sokkal ítéletesebbek és felszínesebbek voltak a velem egykorúak.

Volt egy velem egykorú fiú, akivel randiztam és szexeltünk, bele is zúgtam, de ő meg nem akart barátnőt magának, mert utazgatni akart és csajozni, ilyen típussal se tudok mit kezdeni.

Fiatalabbak csak mostanában jöhetnek szóba nálam, 20 alatt nekem nagyon kisfiúk még, most pedig 23 vagyok és kb 21 éves az már okés lenne.

Csinosabb is vagyok jelenleg, az arcom is szebb, mint tiniként voltam, de nekem emiatt nincs jó tapasztalatom a korosztályommal. Egyszerűen csak az idősebbek akartak velem lenni, egyik exem 3 évvel idősebb volt, de volt 16 évvel idősebb partnerem is.

Mostanra velem egykorú vagy fiatalabb fiúk tetszenek kifejezetten, de most meg én nem akarok kapcsolatokkal kísérletezgetni, mert türelmem nincs hozzá.

2021. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem az idosebb nok jonnek be. Letisztazom. Csupan pont olyan nobe szerettem bele, aki ennyivel idosebb es igy alakult. De lehett volna akar fiatalabb is vagy velem egyidos.
2021. márc. 3. 21:09
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

En pl 18-20 evesen 25+os pasit kerestem, mert a velem egykoruak meg dugnak mint a nyulak, eretlenek egy komolytalanok.

A mostani parom 1 evvel idosebb es 3 centivel magasabb csak :D

23N

2021. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Pénz
2021. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Nekem nem az idosebb nok jonnek be. Letisztazom. Csupan pont olyan nobe szerettem bele, aki ennyivel idosebb es igy alakult. De lehett volna akar fiatalabb is vagy velem egyidos."


Én is pontosan így vagyok, csak a vőlegényemmel. Nem kor alapján válogattam, de nem tehetek arról, hogy egy nálam 5 évvel idősebb volt az első, aki sok év próbálkozás után azt akarta tőlem és úgy akarta, ahogy én is.

2021. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
5%

Ez általában egyszerűen a hiúságról és egóról szól. Ha megnézed a válaszokat, akkor itt is láthatod, hogy sok nőnél ez nem annyira számít. A magukkal rendben lévő, komoly és értelmes nők nem csak idősebb pasit tekintenek partnernek.


A többieknél 2 jellemző ok van:

- Az örök szöveg, hogy "a nők előbb érnek" és "nincs a korosztályomban komoly pasi". Ez jót tesz az illető egójának.

- Sokan szeretnek készbe ülni. A korral sokszor az is jár, hogy anyagiak terén előrébb jár a másik.

2021. márc. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

En csak egy mondatba foglalom.


MINNEL ÈRETTEBB, FÈRFIAS,ANNÀL VONZOBB!

2021. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!