Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gyötör a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyötör a szerelmi bánat. Ti hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, tönkremegyek ebbe. Egy városban élünk. 10 éve az első pillantás óta szeretem. Elsétált mellettem, összenéztünk, és tudtam hogy nekem kell ez a férfi. Persze kavartunk évekig, megszakítás is volt közte, aztán azon kaptam magam hogy megint őt csókolom. Sosem mondtuk ki. De másodjára hozott össze minket az élet. 2 éve nem beszélünk, de ha látjuk egymást mindig leskelődünk. Hatalmas nőcsábász. Sosem találja meg a másik felét. Úgy érzem én az vagyok. Ő az aki mellett fel akarok ébredni minden nap. Most is van párja. Nekem családom, de feladnék mindent Őérte. Persze a gyerekeimet nem, őket mindenkinél jobban szeretem. De nekem ő is kell, hogy egész ember legyek. Egyre nehezebben palástolom az érzéseimet, úgy érzem így fogok meghalni, hogy nem tudom elmondani neki, hogy mennyire szeretem mióta csak láttam. Kell valami, ami segít. Nagyon nehéz:(((((
2021. márc. 4. 00:11
1 2
 1/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%

Ha annyira kellettél volna neki, akkor ANNO lép, megfog, és megtart. A párod helyében nagyon ki lennék rád bukva, ha ez kiderül. Mert akkor miért neki szültél gyereket? Akkor miért vele építettél fel egy közös életet? Búfelejtőnek kellett csak? Ha ez a fennforgás, akkor ezt te nagyon nem gondoltad anno át...

Plusz. Lehet, hogy pár hónap múlva kiderül, a krapek sem jobb, mint a jelenlegi párod. És akkor? És akkor mi lesz? Két szék között a pad alá?

Túl kevés így az infó, a tévedés jogát fenntartom. De látatlanban ezek az első gondolataim.

2021. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Reggel megírom még, hogy mi merre hány méter
2021. márc. 4. 00:28
 3/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
63%
Okés! Kíváncsian várom! :)))
2021. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hatalmas nőcsábász. Sosem találja meg a másik felét. Úgy érzem én az vagyok"


Aha. Hát nem. :D

Elmehetne a tinikapcsolatok rovatba de sajnos a felnőttek is pontosan ugyanugy működnek.

Neki se te se más nem a párja, csak az aktuális köre, aztán lesz mással a következő kör.

Persze rohadt izgi h mi lenne ha te lennél a legkülönlegesebb nőőő aki megtudta fogni a férfit, de ez álomkép, egy dopaminbomba az agyadba az örömérzetért felelős területre és ennyi. Ezzel az egésszel az az egy probléma van h a férjed és a gyerekeid sem tudják h anyuci megvan veszve egy magányos farkasért, a férjed szted mit szólna ha tudná h abban a pillanatban kilenne rakva amint a másik férfi megjelenik h na akk toljuk cica? Olyan igazán mérhetetlen szánalmat érzek most és hány hozzád hasonló van, akikért pont nem éri meg egy fogpiszkálót sem megmozditani mert amint képbe kerül a jobb parti, se szó se beszéd azonnal kiléptek bármennyi éves kapcsolatról legyen szó, még akk is ha tökéletesen működik. Ez a k*va hipergámia nagyon feltud cseszni :D

2021. márc. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem valami komolyabb történet lesz.
2021. márc. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj.
2021. márc. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki aztan jobb lesz
2021. márc. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem valahol elborzaszt, hogy a sztoriból kiindulva neked van férjed, akit annyira sose szerettél, mint ezt a casanovát és képes voltál neki gyereket szülni és hazudni egy boldog, összetartó család jövőjét. Legalább annyi lett volna benned, hogy nem hazudsz neki. Élj magányosan ha annyira oda vagy ezért az embertért, de így átverni valakit nem szép dolog.

A másik meg ami elborzaszt, hogy ilyen hülye vagy. Ez a típusú férfi akit ide leírsz sosem nyugszik meg. Még hetven évesen is hajtani fogja a nőket, az ilyen férfiak nem állapodnak meg hosszútávon. Hébe-hóba lesz nőjük, pár hónapra, esetleg 1-2 évre, de évtizedekig nem horgonyoznak le senki mellett. Rajtad már rég túllépett, te voltál az n+1 csaj, már a nevedre sem emlékszik. Az ilyen férfiaknak minden nő könnyen pótolható. Nem is értem, hogy felnőtt nő létedre miben reménykedsz. Tudod ez az a tapasztalat, amit a lányok megismernek 14-16 évesen, és megtanulják egy életre, hogy van akinek nem kellek és olyankor tovább kell lépni. Kár, hogy neked ez valószínűleg közel 30 évesen még nem jött össze.

2021. márc. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjed mellett szerelmes vagy egy férfibe, aki minden nőn átmegy, de szerinted te vagy számára az igazi. Mesélj még. 🙄

Tanács? Nőjj fel és ne a bugyiban hord az eszed!

2021. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hatalmas nőcsábász. Sosem találja meg a másik felét. Úgy érzem én az vagyok."


Valami nagyon nincs rendben a fejecskédben.

2021. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!