Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelmet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmet hogy lehet végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nem zavarnak a rossz tulajdonságai, nem tereli el a figyelmemet hobbi vagy valami más, de nagyon fáj. Mit kell csinálni, hogy elmúljon? Úgy érzem eleget vártam, hogy vége legyen.

Olvastam az összes hasonló kérdést de ha voltak tippek azokat megcsináltam es nem váltak be, a többi válasz meg "én is ilyen helyzetben vagyok" volt. Olyasmit szeretnék ami tényleg működik és nem öngyilkosság.



2020. okt. 29. 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Elkezded magadat építeni és saját magadra vetited azt ,amit a másikban vonzónak látsz.

Sport,mozdulj ki és kezdj el élni.Nekem az segített meg az,hogy rájöttem sokkal jobb vagyok nála.

2020. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk akkor nehezebb,ha minden nap látod,de ha felfedezed a rossz tulajdonságait könnyebb lesz,meg eleve ő nem szerelmes nem?Akkor minek futsz olyan szekér után ami nem vesz fel.
2020. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Felfedeztem a rossz tulajdonságait, nem láttam már majdnem 1 éve, és nem futok utána: el akarom engedni, de nem megy. Ezért kértem segítséget.
2020. okt. 29. 07:05
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Ne keresd a társaságot. Tiltsd le, kövesd ki. Eszedbe se jusd megnézni a képeket, stb.

Aztán egy idő után enyhülni fog az érzés.

2020. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Èn felszednèm. Ott lennèk minden nap az ablaka alatt es fűznèm
2020. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Ismerkedj, és jöjj össze valaki màssal.
2020. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Osztom a 6-os véleményét. Amíg nem jön más, aki legalább ekkora, de inkább nagyobb hatással tud lenni rád, addig hiába próbálkozol minden okossággal. És nem, el ne hidd, hogy azért nem jön, mert a viszonzatlan szerelem miatt nem vagy elég nyitott, és így nem is fog... Egyszerűen csak szerencse, sors, ki miben hisz kérdése ez, illetve nyilván fontos, hogy milyen közegben töltöd a mindennapjaid, mert ha nincs egyetlen potenciális jelölt sem vagy olyan a felhozatal, hogy nem passzoltok (pl. full extrok között vagy intro vagy bármi ehhez hasonló), akkor nem kell csodálkozni.
2020. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Vagy töröld magad a közösségi oldalakról vagy tiltsd le, hogy véletlen se kerüljön a szemed elé. Telefonszám, képek, minden törlés véglegesen. Szükséged lesz még barátokra, családra, akikkel új élményeket tudsz generálni. Kell, hogy saját magadra szánj időt pl. öltözködés, sport. Kell egy hobbi, aminek át tudod adni magad, ez lehet sport is. Szerintem ki kell beszélni a fájó pontokat, majd h ez megvan megkérni mindenkit, hogy mostantól soha többé ne hozzák fel.

Egy bizonyos idő elteltével, már semmi közöd a másik emberhez, nem látod, nem érzed, csak a fejedben létezik. Generálsz róla egy tökéletes képet, amihez vonzódsz. Már nem is emlékszel a rossz tulajdonságaira. A legtöbbet azzal teszed, ha magadat helyezed előtérbe, engeded magadnak feldolgozni, kisírod, írj esetleg levelet az érzéseidről de nem kell elküldeni, az tényleg segít.

Ha voltak közös dolgok nyilván eszedbe fog jutni, de az idő elteltével egyre kevésbé kötődsz hozzá. A fájdalmadat és kötődésedet te generálod magadnak. Döntsd el, hogy téged ez a továbbiakban nem érdekel és éldd az életed tovább. Hidd el nem maradsz egyedül, leszel még szerelmes.

2020. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrével.

Nyitni mások felé.

2020. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem becsapás ha nyitok másfelé, úgy hogy másba vagyok szerelmes?
2020. nov. 25. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!