Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni azért hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni azért hogy megszerezzem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány akinek barátja van, viszont nem túl jó a kapcsolatuk. Azt mondta a lány hogy szerinte már nem sokáig lesznek együtt és addig nem akar találkozni velem amíg le nem zárja vele, mert nem tartja korrektnek. Nyilván nem tudok túl sokmindent tenni ebben a helyzetben. Jobb lenne ha hagynám egy időre és várjam meg amíg magától keres vagy írogassak neki néha és érdeklődjek felőle? Melyik lenne a jobb? Vagy esetleg csak kamu az egész és eszébe sincs elhagyni a srácot?

2021. márc. 12. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne mássz bele egy jó kapcsolatba!
2021. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg volt hogy megcsalta a srác meg sokat veszekednek, szóval nem hinném hogy rajtam múlik a kapcsolatuk és nem is akarom befolyásolni semmilyen irányba.
2021. márc. 12. 17:48
 3/11 anonim válasza:
100%

Szerintem nem lenne feltétlen jó ötlet, ha írogatnál a lánynak. Az úgy tényleg olyan lenne mintha bele akarnál rondítani a kapcsolatba. Legalábbis szerintem. Nem azt mondom, hogy így nem lehet belőle semmi, hiszen ha a barátja valóban megcsalta már és volt példa hasonlókra akkor csak megjön egyszer a lánynak az esze..

Hagyd, hogy eldöntse mit szeretne kezdeni a kapcsolatával. Mindenesetre én úgy látom, hogy nem könnyítenéd meg a dolgát ha folyamatosan keresnéd.

Nyilván azért merült fel benned is a kérdés mert tudod, hogy az lenne a helyes ha nem avatkoznál bele. Most még más kapcsolata van, szóval egyenlőre állj félre.

Aztán lehet késöbb majd fordul a kocka. Türelem.

2021. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2021. márc. 12. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Inkább várd ki a végét, ha szeretne veled lenni, akkor úgyis keresni fog.
2021. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
Állj félre ebből, de lehetőleg ne menj le papucsba, hogy elpazarolj rá hónapokat, amíg őkelme eldönti, hogy hova tovább, mert annak garantáltan pofára esés lesz a vége... és bizony nem ő lesz az, aki elhasal. Ismerkedj közben másokkal is bátran és amennyire a pillanatnyi korlátozások engedik, keresd mások társaságát.
2021. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, így lesz :)
2021. márc. 12. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
én is ezt mondanám neked, ha kispadon akarlak tartani tartaléknak. De azért ha jönne egy Henry Cavill tipusú pasas, azonnal lecsapnék rá, nehogy elvigye egy másik nő.
2021. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen ez az amitől tartok... De ez ellen nem tudok tenni.
2021. márc. 12. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod befolyásolni, akkor mit akarsz?


Ne hívd randizni, de attól nyugodtan írhatsz neki.

Hogy máshogy akarnak megtetszeni neki.

Az, hogy szar a kapcsolata téged ugyan nem hoz helyzetbe.

2021. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!