Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az érzelmek így működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmek így működnek megfelelően, vagy valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag friss kapcsolatban vagyok. Akadnak problémáink, de nagyon jól megértjük egymást és valóban működőképes az egész, álmodni sem nagyon lehetne ennél szebbet, vele akarom leélni az életemet. Ugyanakkor, amikor beüt a sz'r, nem is feltétlen a kapcsolatban, hanem a magánéletem egy bármely más területén, eltűnnek az érzelmeim a párom iránt (más iránt nem tudom, nem táplálok mélyebb érzelmeket túl sok más ember iránt, de a "ja, ő jófej haver, bírom" érzelmek mások irányába megmaradnak). Ha még meg is bánt valamivel egy kicsit komolyabban, mintha átfordulna minden szerelmem utálattá és szánalommá. Néha legszívesebben elküldeném az egész világot a p'cs'ba, még azt az embert is, akit úgy egyébként nagyon is szeretek. Nagyon ijesztő ez számomra, de nálam a mélyebb szerelem mellé mindig is társult ez. Nem tudom, ez így rendben volna? Vagy esetleg ez sivár lelki világra vallhat? Vagy mire?

20L



2021. márc. 12. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ó, szóval végül is az kimaradt, hogy azzal is megelégednék, ha csak leírnátok azt, hogy nálatok is szokott-e ilyen előfordulni, vagy sem
2021. márc. 12. 19:54
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mások vagyunk, de velem nem. Ha az életem bármi egyéb területén problémám van, a párom megnyugvást ad.
2021. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
csak nö vagy
2021. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Velem is szokott hasonló lenni. Egyik nap iszonyúan hiányzik a párom, mert dolgozik, alig várom, hogy hazaérjen", parázok, hogy miért nincs már itthon?",másnap meg már összerezzenek, mikor hallom, hogy bejött a kapukóddal... mert még szívesen lettem volna egyedül.

Nem tudom, ez mrnnyire "normális", de én így működök.

2021. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!