Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ottalvásra hogyan kell készülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ottalvásra hogyan kell készülni?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első, hogy nem otthon alszok. Rettegek attól, hogy mi lesz ha nem jön álom a szememre, vagy horkol stb.

Vagy éjjel pukizok álmomban.

Vagy reggel összenyáladzottan ébredek.


Fiúk vagyunk mindketten. Ez egy kezdődő párkapcsolat.

25 és 24 éves.



2021. márc. 16. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem aludtál még máshol?

Más rokonnál, táborban, nyaraláskor...


Amúgy meg nem kell izugli, ő is ugyanolyan ember, mint te. Neki is biztos lesznek számodra fura dolgai.

2021. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem jellemző.


Most itt kifejezetten az olyan emberi dolgokra gondolok mint reggel az összegyűrt arc, frizura. Szájszag. Akármi.

2021. márc. 16. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy nem kell túlaggódni. Most azon kattogsz, mi lesz ha horkolsz, nem tudsz aludni, reggel kócosan meg álmosan ébredsz csipás szemmel stb.Ez mind nem lesz majd érdekes, a másik észre se fogja venni, vagy egyáltalán nem érdekli.
2021. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kifejezetten emberi dolgokra nem kell és nem lehet készülni.

Max ne egyél alvás elött káposztát meg babot.

2021. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te is ugyanúgy horkolsz, csak éppem nem tudsz róla. 😉
2021. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 10 evben mit csináltál? :O ne parazz , majd jönnek a dolgok magatol
2021. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Arra céloztam, hogy hogy fogok úgy elaludni ha horkol.

És vica versa...


Füldugót ciki lenne vinni?

Itthon mindig azzal alszom.

2021. márc. 16. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ha ittalszik a párom, akkor annyira kimerítő a szex, hogy mindketten hamar elalszunk. 🙂

Lehet neked sem lesz ezzel gondod, csak túlaggódod.

2021. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem ciki. Én mindig viszek magammal szemtakarót, meg füldugót, mert sosem tudom milyen zaj/fény viszonyok lesznek az adott helyen. Nekem meg kell a csend és a sötétség.

Többi miatt meg ne aggódj ugyanúgy fogtok kinézni gyűrött arccal, kócosan szagos szájjal. Ez ilyen🤷🏻‍♀️

2021. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legutolsó együtt alvásom kellemetlen volt. Nem jött álom a szemünkre. Amikor elaludt horkolt, én kb 1-2 órát ha aludtam. Pedig nálam voltunk. Itt is a kulcs hogy elég ideje ismerjétek egymást, és akkor nincs már kellemetlen helyzet. (Mi csak 2-3 alkalommal taliztunk előtte)

Végül nem is lett semmi az egészből másnap megbeszéltük h ez off.

Nem megijeszteni akarlak, csak arra bíztatni ha szerinted még nem állsz készen akkor nyugodtan várj, az többet ér.

2021. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!