Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy nőt meggyőzni arról hogy emeljük egy magasabb szintre a kapcsolatunkat, ha már egyikünknek sincs senkije, mindig együtt vagyunk és körülbelül ez évek óta tart közöttünk, én eszméletlenül szerelmes vagyok belé, neki is éreznie kell valamit..


27/F


2021. márc. 22. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar, akkor sehogy. Azt meg, hogy tőled nem akar vagy úgy egyáltalán senkitől azt meg csak ő tudja.
2021. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez szimplán szexkapcsolat maradt és nem viszonozza az érzéseidet, akkor sehogy. Erőltetni pedig pláne nem szabad.
2021. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Ha nem szeretne tőled semmit akkor legalább kiderül és nem kergetsz hiú ábrándokat.
2021. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett csak szexkapcsolat, ki javasolta? Miért gondolod, hogy ő is viszonozza érzéseid?
2021. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Éreztesd tettekkel, hogy többet érzel, aztán beszélj vele. Valószínű, hogy ennyi idő után neki is vannak érzései, csak fél kimutatni, és nem mer reménykedni. Páncélt húz a szíve köré a saját védelmében.

Az hogy ő mondta ki, hogy szexkapcsolat vagy nagyban bólogatott hozzá, semmit se mond, mert lehet ennek a védekezésnek a jele. A tetteire figyelj, a tekintetében láthatod a ragaszkodást. De mondd el neki mindenképp, ne játszmázzatok egymás előtt az erőset játszva, mert nagy eséllyel hasonlóan éreztek, csak így szalasztjátok el a lehetőséget. Csinálj vele több programot, beszélgessetek mélyen, ismerd meg rendesen, lássa, hogy érdekel nemcsak a teste, hanem az élete és a személye is. Venni fogja a jeleket. Ha nem mondja nyíltan elutasítóan hogy neki ehhez nincs kedve, akkor már tiszta az út a továbbiak felé.

2021. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általában minden éjszakát együtt töltünk, hol ő van nálam napokig hol fordítva. Vacsit mindig együtt csináljuk, együtt fürdünk. Sokszor filmet nézünk utána, még akkor is összejárunk ha megvan neki ezért sem értem a dolgot. Köszönöm a válaszotokat. Megpróbálom.
2021. márc. 23. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lényegében a jelent tekintve kapcsolatban vagytok, csak nem így hívjátok. Ami hiányzik, az a bizonyosság, elköteleződés, közös jövőterv. Esetleg kérdezgesd erről, vagy beszélj erről a magad nevében, te mit szeretnél. Szóval hozd ezt fel témának, hogyan tovább, mik a tervei az életben? Kompatibilisek tiéddel?
2021. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egynap szeretne családot, csak a jelen helyzetre való tekintettel elment tovább tanulni. Ő szakács, de nem akar folyton távolleni. Elég nehéz gyerekkora volt. Elég fiatal kora óta eltartja magát és egyedül él, nekem is bonyolult családom van. Én erre tudok gondolni hogy talán elég neki a saját problémája, nem akar még "engem is" és az én életemben lévő gondokat talán nézni,folyton figyelni rá.
2021. márc. 23. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azért nem mer komolyabbat, mert fél hogy baromi nagyot fog csalódni, esetleg elveszít, így nem kockáztatja meg a komoly szívügyeket, marad a felszínen! Egy kis szexbe senki nem hal bele, gondolja ő, na de az érzelmek!!! Az más tészta! Ha tudja hogy elveszíthet vagy csalódhat, az nála érzékeny téma és lehet hogy ő sem élné túl! Ezért nem megy bele ebbe a műfajba! Esetleg hosszútávon esélytelennek tart az életvezetésed miatt és egy potenciálisabb társra vágyik! Vagy az ő füle mögött van a vaj és nem tartja magát méltónak egy komolyabb kapcsolatra! Valamelyik a három közül!
2021. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!