Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit tenne az én helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne az én helyemben? (Csak normális válaszokat írjatok)

Figyelt kérdés
Sziasztok.A barátnőmet elhagytam novemberben.Én voltam neki az első szerelme. Aztán decemberben lett egy új kapcsolata.Pár hónapra rá rájöttem hogy még mindig nagyon szeretem és vele tudnám le élni az életemet. Fel kerestem facebookon,ahol be ismertem neki hogy hibáztam,és az anyja meg ő is beismerte hogy hibáztak,főleg az anyja hogy nem úgy kellet volna viselkednie velem.Ő pedig azt mondta hogy már tovább lépett. Meg ha meg is probálnánk újra ugyan úgy meg lennének a problémáink.

2021. márc. 24. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tudsz tenni. A volt barátnőd tovább lépett.
2021. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De majdnem 2 évet voltunk együtt. Hogy lehet ilyen hamar tovább lépni 1 hónap alatt? Hogy már decemberben volt neki más?
2021. márc. 24. 17:07
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
17%

Semmit nem csinàlnék. Férfi vagyok, van méltósàgom.


Te pont ezt dobtad suttba azzal, h megkerested.


Meg kell tanulni, Bàstya, a hercegnők mindig felülnek a kövi faxra.

2021. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Na és mik voltak azok a problémák? Nem lehet, hogy már a szakítás előtt jóval "félrelépett", megunt téged? Kérdező, szerintem ezt engedd el, találsz majd jobbat.
2021. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, amikor szakítottál vele, megsértődött és/vagy felejteni akart, átugrott egy másik kapcsolatba, és kiderült, hogy l megvan vele. Ezt most buktad. Tanulópénz.
2021. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az volt a baj hogy az anyja kiakasztot,mivel 3 man éltünk együtt.Mindig azt mondta ő nem ilyen pasit képzelt el a lánya mellé stb.A külön költözés meg lehet nem lett volna opció mivel az anyja beteg,és nagyon ragaszkodott az exemhez.
2021. márc. 24. 17:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se csinálj! Anyja úgy is beleszólna csak a szája nagy, baratnod tovább lépett, lépj te is tovább!
2021. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
43%

De majdnem 2 évet voltunk együtt. Hogy lehet ilyen hamar tovább lépni 1 hónap alatt? Hogy már decemberben volt neki más?

Úgy h általában aki szakítás után 1 hóval már mással van előtte már rég kavart a másikkal,vagy akár egy éve is bele szarhatott a meglévőbe,érzelmileg nem volt jelen sorolhatnám,ezért megy ilyen könnyen.. Sose felejtem első nő akivel szét mentünk már másnap az újjal andalgott de velem,már hónapok óta a boltba se volt hajlandó menni. Második kapcsolatban én voltam aki hasonlóan könnyen tovább lépett,mert már az egyedül lét is jobban vonzott mint a vele való bármilyen lét. Ezért megy könnyen..

2021. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen anyucik nem látnak a részletekbe sokszor és tele tömik a gyermek fejét, ez már veszett dolog.
2021. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mások szerint az exem a mostani barátjával a közös képeiken nem igazán őszintén mosolyog.
2021. márc. 24. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!