Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit tenne az én helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne az én helyemben? (Csak normális válaszokat írjatok)

Figyelt kérdés
Sziasztok.A barátnőmet elhagytam novemberben.Én voltam neki az első szerelme. Aztán decemberben lett egy új kapcsolata.Pár hónapra rá rájöttem hogy még mindig nagyon szeretem és vele tudnám le élni az életemet. Fel kerestem facebookon,ahol be ismertem neki hogy hibáztam,és az anyja meg ő is beismerte hogy hibáztak,főleg az anyja hogy nem úgy kellet volna viselkednie velem.Ő pedig azt mondta hogy már tovább lépett. Meg ha meg is probálnánk újra ugyan úgy meg lennének a problémáink.

2021. márc. 24. 17:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10: atyaúristen... sok pletykás f..., aki képek alapján már tudja a tutit és az év pszichológusa. Kavarják a sz...t. Egyszer megpróbáltad, a lány nem kapott rá, hagyjad.
2021. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Ugy hogy o csaj. Letolti a tindert es 1 napon belul massal kefel. Ha meg az az adott mast az anyja elismeri, vagy olyan amilyent neki szant akkor mar nagyot fordul a gyerek fekvese...
2021. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Áltatod magad,ha érdekelnéd reagált volna.. Jobb lenne ha vissza menne kényszerből sajnálatból de ugyan úgy nem lenne őszinte a mosolya? Ébredj fej,az élet nem így megy.. Lépj tovább ahogy ő is.
2021. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ez a vonat elment
2021. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van hagyni kell. Legalább én nekem őszinték voltak az érzéseim.Nekem is lehetet volna már egyből barátnőm,csak sajnos én mindig hű vagyok ahhoz akit szeretek.
2021. márc. 24. 17:30
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elobb irtad h te szakitottal... Keso banat kis hu szerelmes szakito...
2021. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mert akkor ezt láttam helyesnek,mert az anyja meg mérgezte a kapcsolatunkat.De tévedtem. Nem ezt kellet volna...
2021. márc. 24. 17:34
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar az gáz, hogy Facen irogattal. Ha annyira fontos lett volna, felkeresed élőben. Ha engem valaki kidobna, én se ugornek faces irogatasra
2021. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
15: persze, nyugtasd azzal magad, hogy te szeretted jobban... te dobtad, mint egy rongyot. Van, aki úgy tud felejteni, úgy tudja jobban érezni magát, hogy érzi, hogy egy másiknak is tetszik. Ne neked álljon már feljebb szakítás után, hogy nem ült a popóján arra várva remegve, hogy esetleg visszavakkantasz vmit.
2021. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Te is tovább kell lépj. Az a baj, hogy mostanában az emberek előbb lépnek és utánna gondolkodnak. Ha valami kényelmetlen, nem a megoldáson hanem a kihátráláson gondolkodnak. És sajnos később már nem lesz semmi olyan mint rég, meg akkor sem újrakezdjük.
2021. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!