Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy élted túl, amikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted túl, amikor az "igazi" - val szakítottatok?

Figyelt kérdés

Aki 25+ felett érzett így, és minden jól indult, nem megcsalas tortent, hanem valami másért vége lett, az hogy élte meg?

Ha már mondjuk össze is költöztetek, vagy jegyben jártatok, és tényleg nagyon boldogok voltatok sokáig.

Tényleg csak az idő segít?

Én vagyok az elhagyott fél, két hete költöztem el, de most kezd tudatosulni bennem, hogy ennyi volt, eddig reménykedtem. Voltak előtte is kapcsolataim (30N), de most éreztem először, hogy ez igazán komoly is lehet.

Ilyenkor már nem lóghat minden nap a barátaim az ember,sportolni szoktam, pszichológushoz is járok, de egyre rosszabbul érzem magam, törnek elő a jó emlékek. Néha van egy - két reményfolt, hogy majd egyszer lehet jobb, de aztan visszaesem.

Még a ruhaimert egyszer vissza kell mennem, próbálok megerosodni 1 hónap alatt ehhez,de már a gondolattól is rosszul vagyok, annyi emlék köt oda.

A jovotol is félek, el sem tudom képzelni, hogy ezek után majd újra nyissak, bízzak, szeressek, és találhatok olyan társat, aki még nala is jobban illik hozzam.


Találtatok utána valóban egy "másik" nagy Ő - t?



2021. márc. 22. 02:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

túl leszel rajta, rohadt nagy közhely, de tényleg begyógyítja a sebeket az idő, még ha pici sajgást fogsz is érezni sok év múlva is. minden esélyed van üj "igazit" találnod :)


elég fos most ebben a covidhelyzetben egyedül maradni, így, hogy nagyon korlátozottak az esélyek a kimozdulásra, programokra, de próbálj ne magadba fordulni, akàr találj magadnak valami otthon végezhető vagy kirándulós új hobbit, foglald le magad.

2021. márc. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Elég lényeges szempont lenne, hogy miért lett vége...
2021. márc. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
nem éltem túl
2021. márc. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha szétmentetek, akkor nem ő volt az “igazi”. Ezt csak azok mondogatják, akik még nem tudtak továbblépni a másikon, és elborítja az agyukat a köd.
2021. márc. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Engem 2 srác hülyitett már eljegyzéssel.


Az egyiknél szerencsére lassan csengett le a szakitás, nem egyik pillanatrol a másikra hagyott ott igy fokozatosan érintett. Később őt is megszivatta egy csaj amiben nagyon összetört. Es akkor jött rá velem mit tett és bocsánatot kèrt tőlem. Azota inkább csak szexkapcsolatokban van. A normális gyász volt bennem.


A másik meg állandoan kritizált, gyűlölködött a kapcsolatban, nem is ertem mièrt jegyzett el. Vele is a normális gyászon mentem keresztül. Ő több bajt okozott a a kapcsolat alatti "bántalmazásokkal", mert azota is megfeleltségi kényszeres vagyok már minden uj kapcsolatomban. Önbizalmam nem tért vissza azota sem.

2021. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
*és én is csak szexkapcsolatokat vállalok be mert nem menne már a többi.
2021. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Mindig kiderült, hogy az "igazinak" hitt személy is felejthető. 2-3 hét és az újbóli randizgatás rengeteget tud segíteni...
2021. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
28 f vagyok sose volt kapcsolatom az életben semmi sem ugyanolyan minden elmúlik még a bánat is tőlem majdnem mindent elvett az élet legalábbis a legfontosabbat mégis itt vagyok és élek.
2021. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Egyelőre még fáj, de már megtanultam élni az érzéssel. Majdcsak elmúlik.
2021. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen muszáj volt. Eleinte nagyon rossz, de idővel egyre jobb lesz. Azt viszont nem ajánlanám, hogy 2-3 héten belül már randizgass. Az túl kevés idő. Csak akkor kezdj új kapcsolatba, ha már nem az ex a fő gondolkodási témád, és késznek érzed magad új fejezetet nyitni.


Biztos vagyok benne, ahogy elhalnak az érzéseid, és racionálisan tudod szemlélni a kapcsolati emlékeidet, te is rá fogsz jönni, hogy mégsem volt annyira tökéletes. Tudom, fáj ezt hallani, de ezen én is végigmentem. Nem hitegetlek, eleinte iszonyatosan fájt, de most talán ezért jobb. Azt hittem, hogy az exem én férfi verzióm (mintha lelkitársak lettünk volna), de fokozatosan kiderült, hogy teljesen mások vagyunk. 5 évig voltunk együtt, jegyesek voltunk már, de nem költöztünk össze. (Tudom, hogy sok ember azt mondja, hogy eljegyzés csak összeköltözés után, de mi akkor nem így gondoltuk.) Nem volt ő számomra az igazi, hiszen teljesen más a gondolkodásunk, felfogásmódunk, de túl sűrű volt a rózsaszín köd.


Végül én szakítottam, de szakító félnek sem feltétlenül könnyű lenni, sőt. Ez is nehéz. Hiszen nem véletlenül jutottam erre a döntésre. Addigra már rengeteg hamis igéretet benyeltem, sokszor leüvöltötte a fejem, csúnyán beszélt velem. Még azt is fel kell dolgoznom, hogy voltam olyan megalkuvó, hogy mindezt hagytam neki.

2021. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!