Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy párom akit azthiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom akit azthiszem hogy szeretek, de van valaki aki után epekedem. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
4 éve van egy párom. Nagyon jól kijövünk egymással. 90%ban egy az érdeklődési körünk, vettünk közösen egy kis házat, ahogy pénzünk, időnk engedi azt csinálgatjuk. A lényeg hogy szeretem őt, de van egy munkatársa, akit ha meglátok, és ha rámnéz, felcsillan a szemem, és fülig ér a szám, kiugrik a szívem. Látom a srácon ahogy rámnéz, és ahogy hozzámszól, hogy hasonlóan érezhet mint én. Ti mit tennétek? A biztosat választanátok, akivel amúgy jól érzed magad, szereted, de nem vagy szerelmes, vagy a bizonytalant, akibe bele vagy szerelmesedve, de nem biztos hogy egy hullám hosszon lennétek? Mellesleg egy igen vicces szitu, mert az eleje óta tudjuk hogy az én páromnak nem lehet gyermeke, az ő párjának meg van 3 az előző kapcsolatából, és már neki sem lehet. Lehet teljesen összepasszolnánk.

2021. márc. 26. 06:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Azért vigyázz, hogy döntesz, mert előbb-utóbb mindenkit utolérnek a döntései...
2021. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem ez csak fellángolás, majd elmúlik. Próbáld meg nem látni amennyire lehet. Nem biztos hogy 2 párkapcsolatot plusz egy barátságot és családot is fel kéne rugni pár alkalomért, mert ez a pasi (szerinted) úgy néz rád, hogy szívesén megd...na.

És ha össze is jönnétek, még semmit se tudtok, lehet nem is passzoltok össze, és fél év után szétmentek. Honnan tudod, hogy neked majd biztosan családod lesz az új pasival és majd boldogan éltek amíg meg nem haltok? Ugye ezt nsgyon nem is lehet tisztázni előre a párod barátjával... Én a két szék közül a pad alá esetet tartom a legvalószínűbbnek.


A gyermekvállalás egy más tészta, azt vedd át a mostani pároddal, feleslegesen ne raboljátok egymás idejét.

2021. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
#10-es tanácsát gondold át. És mindenek előtt olvasd el Tolsztoj Karenina Anna c. regényét
2021. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
59%
azt azért vedd számításba, hogy a lángolás pár év után ki fog hunyni...mindamellett lehet, hogy 1x ki kellene próbálni, hogy passzoltok-e az ágyban. lehet, hogy utána nem lenne kérdéses a dolog. látatlanba biztosan nem rúgnék fel egy működő kapcsolatot.
2021. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A srác barátnőjének nem lehet már gyereke! Bocsánat ha félre érthető volt. A srácnak még nincs! De többször beszélgettünk, volt hogy szóbajött, mindig mondta hogy ő nagyon szeretne egy sajátot, de nem lehet a párjának. Én úgy szint ebben a cipőben vagyok. Sajnos mindannyian fiatalok vagyunk még ahhoz hogy ne gondolkozhassunk máson. Szeretem a párom, de nem tudom hogy szeretném e az életem leélni vele. Bizonytalan vagyok. És igen, sajnos egyre többször érzem azt, hogy vágyom a kalandra, hogy vágyom még valamire mielőtt teljesen elkötelezném magam valaki mellett. Természetesen nem akarom más kapcsolatát felrúgni, de ha ő sem azt az életet éli amit szeretne, akkor igazából miért is ne próbálhatna ő is valami újat? Nem valószínű hogy lesz a dologból bármi is, mert lépni gyáva vagyok egyenlőre, csak kíváncsi voltam kívül állók véleményére! Köszönöm a válaszokat. :)
2021. márc. 26. 08:36
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha tényleg nem akarsz már a mostani pároddal lenni, akkor lehet ki kell ebből lépni. Viszont ne azért, mert hirtelen fellángoltál valaki más iránt, ez simán elmúlhat pár héten/hónapon belül, illetve lehet most nem is látod emiatt reálisan a dolgokat.
2021. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
55%

A srác barátnőjének nem lehet már gyereke!


ÉS akkor mi van? Neked ehhez semmi közöd... ezért akarsz vele lenni, mert a nőjének nem lehet? Kezeltesd magad.

2021. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem a párom, de nem tudom hogy szeretném e az életem leélni vele. Bizonytalan vagyok.


Ezért aztán vettetek egy közös ingatlant. Grat.

2021. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Kései Sirató ***** válasza:
56%

#18


Amikor a közös ingatlant vették, akkor nem ez volt a helyzet, ennyi eszed lehetne.


Kérdező!

Ha tetszik és vonzódsz hozzá, de nem lépsz, egész életedben bánni fogod!

Én küldenék neki 1 dalt, és megkérdezném, tetszik-e, ebből már lenne lehetősége, h válaszoljon és elkezdődjön valami több. Ha öszejövünk, akkor elmondanám a jelenlegi páromnak (férjed, vagy élettársad?), hogy ennyi volt és szakítok. A házat el lehet adni.

2021. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Remélem felvettetek minden támogatást is az ingatlanhoz, úgy lenne igazan kerek a történet.... a gyávaságod mellé meg társulhat a pénzügyi megfontolás is.
2021. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!