Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy párom akit azthiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom akit azthiszem hogy szeretek, de van valaki aki után epekedem. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
4 éve van egy párom. Nagyon jól kijövünk egymással. 90%ban egy az érdeklődési körünk, vettünk közösen egy kis házat, ahogy pénzünk, időnk engedi azt csinálgatjuk. A lényeg hogy szeretem őt, de van egy munkatársa, akit ha meglátok, és ha rámnéz, felcsillan a szemem, és fülig ér a szám, kiugrik a szívem. Látom a srácon ahogy rámnéz, és ahogy hozzámszól, hogy hasonlóan érezhet mint én. Ti mit tennétek? A biztosat választanátok, akivel amúgy jól érzed magad, szereted, de nem vagy szerelmes, vagy a bizonytalant, akibe bele vagy szerelmesedve, de nem biztos hogy egy hullám hosszon lennétek? Mellesleg egy igen vicces szitu, mert az eleje óta tudjuk hogy az én páromnak nem lehet gyermeke, az ő párjának meg van 3 az előző kapcsolatából, és már neki sem lehet. Lehet teljesen összepasszolnánk.

2021. márc. 26. 06:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
32%
Ez aztán a tipp, kezdjen el "kavarni" valaki mással a párja háta mögött, de csak ha már biztosan van hova lépni, akkor szóljon . Ha mégse jön ossze az új pasas, akkor meg mintha mi se történt volna...
2021. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy kérdező, eddig is bizonytalannak érzeted a kapcsolatodat, vagy csak amióta felbukkant ez a munkatárs? Mert ha csak azóta, akkor lehet hogy csak most nem tudod az erős fellángolás miatt normálisan megítélni a dolgokat.
2021. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Kései Sirató ***** válasza:
85%

#20-nak:


Ó, hogyne , felvették a CSOK-ot egy macskára. Ja, nem, mert nincs gyerekük, macskára meg nem adják.


Azt hiszed, mindenki olyan csóró, hogy csak támogatásokból tud venni egy ingatlant?


Kérdező: állóvizet szeretnél gyermektelenül, vagy vad szenvedélyt, szárnyalást és gyerekeket? Sok múlhat a döntéseden, az egész életed, boldogságod. Én egy ilyen esetben gyáva voltam és nem mertem lépni. Legyél bátor, mert meg fogod bánni. Ha a mostani pasiddal maradsz, közben mindig a másikat képzeled magad elé. Persze vannak itt olyanok, akik szerint ez a jobb választás.

2021. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

23 - amúgy tényleg érdekes, hogy máskor egyből válást javasolnak mert pl volt egy vitatkozás, vagy mert apuka nem cserélte ki a gyereken a pelenkát, vagy egyéb apró hülyeségek . Most meg nem...🤷‍♂️🤷‍♂️

Mondjuk azt innen mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy mennyire állnak erős lábon az új érzelmek, és van e esély a közös jövőre, vagy ez csak egy fellángolás es azért erzi a kérdező bizonytalannak a mostani kapcsolatát.

2021. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Az ingatlant 2 éve vettük. :)

Csak az élettársam. Nem nagyon tudom hogyan beszélhetném meg ezt vele, mert ha rólam van szó, vagy ha meging a bizalma a kapcsolatunkról elég agresszívan tud fellépni. Kicsit tartok a reakciójától.

2021. márc. 26. 09:19
 26/33 A kérdező kommentje:
Egy ideje már bizonytalan vagyok. Se veled se nélküled. Annyira a jó tulajdonságait helyezem előtérbe, hogy ezek miatt szeretem, és sajnálnám ha egyedül maradna.
2021. márc. 26. 09:22
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem vettünk fel semmi támogatást. Mind a spórolt pénzünkből van. Sajnos vagyok olyan hülye, hogy se ház, se kocsi, se érték nem érdekelne, mindent itthagynék neki, ha egyszer szétválnának útjaink. Én nem akarom őt kisemmizni, nem akarok semmit elvenni tőle. Nem akarom sem kihasználni, sem hitegetni. Az a baj úgy érzem egyre inkább, hogy magamat hitegetem azzal hogy jobb lesz ez, és minden rendben.
2021. márc. 26. 09:24
 28/33 anonim ***** válasza:
78%
te hülye vagy, ha azért vagy vele, mert sajnálnád, ha egyedül maradna..Magadat nem sajnálod? Magaddal foglalkozz,a saját életeddel, boldogságoddal (ha magadnak nem vagy fontos, másnak se leszel az.) Meg egy agressziv embertől alapból jobb távol tartani magad..
2021. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem éld le így az életedet. Tök szép, romantikus, irigylésre méltó.

Sok százan, sőt sok ezren élnek még így, hát pont nektek nem menne?

Hátha még teherbe is esel és akkor gyerekkel lesz ilyen kerek az életed :)

Eszedbe ne jusson elhagyni a párod, mert egyedül maradsz meg érted házat is el kéne adni, és miről másról szólna az élet, mint a közös ingatlanról.


Én személy szerint mindig is olyan kapcsolatra vágytam, ahol nem vonzódom a páromhoz. <3

2021. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi pusztulat, bánat ember van itt. Eskü pont ilyen életet kívánok azoknak akik szerint ez egy jól működő kapcsolat...

Ja, hogy már ilyened is van, azért ez az önigazolás.

Hajrá.

Sok-sok szomorú, elbaszott élet

2021. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!