Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanacsoltok? Szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok? Szeretnek szerelmes lenni, szeretnek baratnot, de egy bizonyos ponton mindig megakad a folyamat. Meg a masik az h nem igazan merek kezdemenyezni, mert a sikertelen esetek miatt ombizalmam is fogy.

Figyelt kérdés
Pedig nagyon jol esne a lelkemnek egy Tara, mindennel kapcsolatban none az ombizalmam. Koszi a valaszt! Tarskereso oldalak nem az en vilagom.

2021. márc. 29. 11:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vki mas?
2021. márc. 29. 12:13
 12/21 A kérdező kommentje:
Ha vegig olvastad volna lathatnad, h a csalodasok miatt nem merek mar leszolitani sokszor. Gondolkodni kene a valasZ elott
2021. márc. 29. 12:54
 13/21 A kérdező kommentje:
Vki?
2021. márc. 29. 12:54
 14/21 anonim ***** válasza:

nézd vissza az eddigi reakcióidat, és ha van egy kis eszed rájössz, hogy mi a gond veled.

Felteszel egy kérdést, amit nem fejtesz ki, majd ha kapsz rá választ, felfortyansz, és sorra, pár perc elteltével (nem is várod), hanem követeled a választ.

Most tök öszintén, ami így lejön: egy megkeseredett fószar vagy, aki már egyből azonnal akarna valakit, akinek nulla türelme, és olyan szinten szétcsúszott, hogy ebben a formában a kutyának se fog kelleni. Bocs, de ezt mszáj volt, hátha tanulsz belőle.

2021. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Visszaneztem a reakcioimat, a masik fel reakciojat is, azt is amit kerdesnek irtam. Egyertelmu, hogy normalisan tettem fel a kerdest, kifejtettem, csak a masik felnek nem volt agya felfogni, felreertette es meg O "tamadt" engem a primitivsegevel.


Nem vagyok megkeseredett es szetcsuszott, ha az volnek, nem is vagynek arra, amit irtam. Te egy tipikus beszukult agyu primitiv idiota vagy, aki a sajat maga lelkiallapotat vetiti masokra es semmi erzes nincs benne (idiota) Bocs, hatha tanulsz belole

2021. márc. 29. 13:24
 16/21 anonim ***** válasza:
több, mint 10 reakció saját magadtól érkezett... mert kb képtelen voltál arra, hogy megvárd, hogy valaki válaszoljon. ha egy csajjal is ezt műveled, nem csoda, ha hoppon maradsz
2021. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az elso hozzaszolo kerdezett, en valaszoltam, erre elkezdett primitiveket irni, en meg arra reagaltam, ahhoz meg jogom van, vagy ez nem tetszik neked?
2021. márc. 29. 13:42
 18/21 A kérdező kommentje:
Leirtam h mit ertett felre
2021. márc. 29. 13:45
 19/21 A kérdező kommentje:
Itt csak hulyek vannak? Egyszeru kerdest tettem fel. :)
2021. márc. 29. 13:53
 20/21 A kérdező kommentje:
Sokszor tapasztaltam mar azt, hogyha meg merem mondani a tobbsegnek h nem ertek egyet v mivel, lehulyezik az embert. Tipikus magyar viselkedes (en is magyar vagyok) de a kulfoldiek elott egyre jobbak szegyenlem :D :D
2021. márc. 29. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!