Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel lassan egy éve levelezem. Úgy érzem, olyan, akire mindig is vágytam külsőre és belsőleg is. Viszont jelenleg Németországban dolgozom a nyárig és az életkörülményeim nem teszik lehetővé, hogy hazamenjek. Nagyon elfoglalt vagyok és ezt nemcsak mondom, tényleg így van. Sajnos nem tudok annyit foglalkozni Vele, amit látom, hogy igényelne. Többször írta, hogy vár rám és ha eddig kitartott, már nem adja fel, viszont érzem az üzeneteiből a szomorúságot és azt, hogy mindig hiányzom neki. Fura, hogy nem találkoztunk még soha, de nagyon megszerettelem és nekem is sokszor hiányzik. Viszont mostanában elég sokszor szóvá teszi, hogy nem érzi, hogy fontos lenne nekem, mert bevallom őszintén, néha gépközelbe csak hetente jutok és akkor tudok válaszolni a félbemaradt beszélgetéseinkre. Sajnos emiatt már többször rá is kérdezett, hogy nincs-e valakim. Szóval nem tudom, hogy mit tegyek. Engedje el vagy mit csináljak, mert nem hiszem, hogy meglennék nélküle. Ő olyan igazi lelki társ, akivel előtte még soha nem volt dolgom és egyébként mindenben tökéletes számomra. Egy igazi kis csoda.

2021. márc. 29. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Már most korlátoz erzelmileg zsarol.

Mi lenne ha egyutt is lennétek...

Ez màr most vészjelző lenne nálam...

2021. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Késobb meg a fèltékenykedések hisztik.. csoda "jo"lenne vele biztos..:D
2021. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálni nem bírsz?
2021. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem el, hogy valaki hetente csak 1x tud válaszolni üzenetre. AZ lenne a csoda, ha azt érezné, hogy fontos neked.
2021. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
97%
Én semmilyen érzelmi zsarolást nem látok itt, csak az igényt, hogy mutasd ki, amit érzel és foglalkozz vele többet. Akinek nem tudsz napi egy üzenetet megírni viberen vagy Facebook chaten, az csak kifogás. Mobilnet, wifi mindenhol van. Te nem szereted ezt a lányt és csak szórakozol Vele. Ha fontos lenne és nemcsak egy beszélgetőtárs, minden nap tudnál neki írni egy sort. Oké, hogy nem arról kell beszélni minden nap, hogy szia, hogy vagy, de lehet másról is.
2021. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Jah hogy itt mindenki csicskul.
2021. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Viccesek a válaszok pontozásai. Ha ugyanez fordított nemekkel lenne, már fordulnának is a pontozások. (Volt már hasonló kérdés. Ott simán felpontozták, hogy a férfi érzelmi zsaroló.)


Egyébként, szerintem állatok át telefonos beszélgetésre. Az közvetlenebb. Ha úgy érzi, hogy érdekled, akkor no para.

2021. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért jutsz csak hetente gépközelbe? Bocsi, de ezt nem hiszem el. Egyetlen esetben, ha az illető nyaral, és nem a telefonjával van elfoglalva/nincs is okostelefonja.

Egyébként sem ártana egy videóhívás, hogy egyáltalán tényleg tetszetek-e egymásnak, egy fotón nem látod a másik gesztusait, mosolyát, nem hallod a hangját.

2021. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kifogásokat gyártasz. Ennyire senki sem elfoglalt. Minden nap telefonáljatok és chateljetek. Megmondom én, mi van: kedveled ezt a lányt, de rohadtul nem vagy szerelmes.
2021. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azert vicces, hogy meg csak nem is talalkoztatok es szamonker, hogy van-e valakid. nem, majd egy evig nore se nezel.. azert ezeket az online nagy lelki tarsakat fenntartasokkal kell kezelni, eloben sokmindenen elbukhat a dolog. es most na csak arra gondolj, nem ugy nez ki, mint a kepen. nem szabad ennyire belebolondulni senkibe, akivel meg nem talalkoztal.


amugy mindjart nyar, ezt a par honapot mostmar igazan kibirhatja, ha mar egy eve beszeltek.

2021. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!