Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is több érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több érzést kíván a csók,mint a szex?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha valakivel szexelek, mert vonzódunk, de egy szimpla szexuális vágy, nekem simán megy, hogy ne csókoljam meg, ne vágyjak rá.

Viszont, ha már vannak érzéseim, nem bírom megállni, hogy ne akarjam csókolni.


Persze akivel ágyba bújok is lehet csók, de azt a mély, intimet nem vágyom inkább szájrapuszi. Nem utasítom el, de mintha a csók árulná el, hogy van érzelem is.


Ti csókoltatok már meg bárkit is, hogy nem volt semmi érzelem? Most kifejezetten olyan csókra gondolok, amit te örömmel adtál / viszonoztál, vágytál rá


2021. márc. 31. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudok lefeküdni olyannal, akivel nem kívánom a csókot.
2021. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hát akkor eddig egyedül vagyok :) Én simán le tudok olyannal feküdni, akivel nem vágyom csókra. Nem utasítom el, de nem is kezdeményezek.


Viszont ha ruhában olyan mellett állok, aki a szívemnek is kedvesebb, hát csak csókolnám

2021. márc. 31. 15:03
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, rengeteg ember simán megcsókol olyat, akihez nem kötik nagy érzelmek. Mindenkinél más, szóval, ezt így nem lehet kijelenteni.
2021. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem.
2021. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen, megcsókolni meg lehet, de érzéssel nekem nem megy.

Nekem legalábbis

2021. márc. 31. 15:08
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Kategorikusan nem.
2021. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
6 Nyilván, de a szex is ugyanez. Igazából nem értem miért csókolóznék vagy szexelnék olyannal, aki iránt semmit nem érzek. A csókkal kezdődik egy intim kapcsolat, majd utána jön a szex. Szerintem nagyon ritka, aki előbb szexel, utána vár a csókra.:D
2021. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a csókban van benne, hogy érzelemből vagy testi vágyból csókol az ember.

Az előbbi lágyabb, érzékibb, a második vadabb, hevesebb.

2021. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

Demi vagyok, de így is értem, amit mondasz. Szexnél is a misszionárius a legintimebb szerintem. Gondolj bele, vannak olyan pózok, hogy kb csak a nemi szerveiket dugják oda egymásnak, hogy na élvezzünk el.


Annak ellenére, hogy magamat nem látom egyéjszakásban, objektíven nekem is úgy tűnik, hogy egy csókhoz, amit élvez is az ember, több érzelem kell, mint a "reszeléshez".

2021. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!