Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is több érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több érzést kíván a csók,mint a szex?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha valakivel szexelek, mert vonzódunk, de egy szimpla szexuális vágy, nekem simán megy, hogy ne csókoljam meg, ne vágyjak rá.

Viszont, ha már vannak érzéseim, nem bírom megállni, hogy ne akarjam csókolni.


Persze akivel ágyba bújok is lehet csók, de azt a mély, intimet nem vágyom inkább szájrapuszi. Nem utasítom el, de mintha a csók árulná el, hogy van érzelem is.


Ti csókoltatok már meg bárkit is, hogy nem volt semmi érzelem? Most kifejezetten olyan csókra gondolok, amit te örömmel adtál / viszonoztál, vágytál rá


2021. márc. 31. 14:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20. Korosztályodbéli vagyok, és lehet valóban ez változik. Nekem is idővel többet jelentett, jó meglátás.


Homlokpuszi <3 Igen, ebben van valami ösztönös/babusgató

2021. márc. 31. 16:46
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok.

A homlokpuszi amúgy tényleg a legintimebb, tapasztalataim szerint. Csókolózni, szexelni lehet "bárkivel", de egy szívből jövő homlokpuszit csak attól kapsz,aki tényleg szeret. Én legalábbis ezt tapasztaltam eddig.

2021. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22# Mert van benne valami bensőséges, ilyet szülő ad a gyerekének, így nyilván ha egy másik embernek adod, minimum kell hozzá egy ilyen óvó-féltő érzés.


Mostantól addig nem hiszem el, hogy valaki szeret, amíg nem kapok homlokpuszit :D


De viccen kívül, ez nálam is (még gondolatban is, ha nem teszem meg) egyértelműen ilyen anyáskodó-szerető szeretetkifejezés

2021. márc. 31. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!