Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is több érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több érzést kíván a csók,mint a szex?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha valakivel szexelek, mert vonzódunk, de egy szimpla szexuális vágy, nekem simán megy, hogy ne csókoljam meg, ne vágyjak rá.

Viszont, ha már vannak érzéseim, nem bírom megállni, hogy ne akarjam csókolni.


Persze akivel ágyba bújok is lehet csók, de azt a mély, intimet nem vágyom inkább szájrapuszi. Nem utasítom el, de mintha a csók árulná el, hogy van érzelem is.


Ti csókoltatok már meg bárkit is, hogy nem volt semmi érzelem? Most kifejezetten olyan csókra gondolok, amit te örömmel adtál / viszonoztál, vágytál rá


2021. márc. 31. 14:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nálam a szex abszolút a szerelem kifejeződése.

Előbb tudom elképzelni, hogy "smároljak" valakivel, aki csak simán tetszik... a szex érzelmek nélkül viszont teljesen értelmetlennek tűnik számomra.

2021. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy gondolom, mint a kérdező.
2021. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem. Sose tudnék szexelni valakivel csók nélkül. Viszont már nem egyszer smároltam érzelmek nélkül, és szexeltem is így, de ott is volt csók. Nálam ez már alapból a felizguláshoz kell, csók nélkül nem jutnék semeddig. (Illetve egyszer pettingeltem valakivel, akit szerettem, de ő engem nem, és ott nem volt csók, hát nagyon sz.r volt.)

Viszont nálam is van, amit nem tudnék érzelemmentesen csinálni, és az az ÖLELÉS. Ha valakivel érzelemmentesen szexelek/csókolózom, akkor se tudnám úgy rendesen átölelni, az nálam túl érzelmes dolog.

2021. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
6%
Hát ma már a fszt veszi először a szájába akkor nem utasítom vissza.
2021. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Sem csókolózni, sem szexelni nem vágyom olyannal, akit nem szeretek, szóval nálam a kettő ebből a szempontból ugyanolyan. Ha csak elélvezni akarok, hogy meglegyen a testi kielégülésem, arra ott van a kezem.
2021. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Pontozzatok le nyugodtan, de nekem egyikhez se kell érzelem, a vonzalom pont elég. Személy szerint nekem a csók csak előjátéknak jó, fülig szerelmesen se szeretek csak úgy csókolózni, szóval érzelmek nélkül pláne nem látom értelmét, ha nem követi szex.
2021. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hű de megoszlanak a vélemények. Nem baj, köszönöm.

Viszont érdekes volt az ölelés kiemelése


Nos igen én ölelgetni sem szeretem azt, akihez csak szexuális vágy fűz.



És igen, dugni lehet pusztán örömszerzésből, de csókolni , ölelni nekem továbbra sem :) Főleg egy hosszú ölelést nem adnék bárkinek

2021. márc. 31. 15:38
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam a csók erogénzona
2021. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nálam is :) Hiszen ha már van érzés, még nagyobb a vágy De szimplán vágynál nincs csókcsatára áhítozás
2021. márc. 31. 15:57
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, így, 34 éves fejjel elgomdolkoztam az ölelésen, és arra jutottam, hogy ez nálam is az egyik legintimebb dolog. Tizenéves korom végén, huszonéves korom elején rengetegszer csókolóztam random emberekkel, szexeltem is érzelmek nélkül (fiatal voltam és bohó). Viszont egy igazi, szívből jövő ölelést csakis attól fogadok el és viszonzok, aki tényleg fontos nekem.

Amúgy nálam ilyen a homlokra adott puszi is.

2021. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!