Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek ennyire össze nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ennyire össze nem egyeztethető dolgokat iránta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Januárban megismertem egy srácot tinderen. Rengeteget beszéltünk, gyorsan át is tértünk facebookra. Intelligens, kedves, vicces, szóval csak úgy repült az idő ha beszéltünk, sokszor hajnali 3-4-ig is így vizsgaidőszakban.

Aztán egy hónapra a Matcht kovetoen elmentunk randizni, ami szintén jó volt, de én már itt éreztem, hogy kapcsolatot nem szeretnék vele. (se mással)

Ezt meg is mondtam neki, hogy nyílt lapokkal játsszak es egyenesen.

Ezt ő teljesen el is fogadta, szóval megbeszéltük, hogy találkozunk még, és lesz ami lesz.

Az ezt követő találkozások alkalmával már le is feküdtünk, sokszor nála is aludtam mert amúgy messze lakik. KB február végére azt éreztem, hogy többet érzek iránta, amit mondtam is neki, noha az elején én voltam aki kikötöttem nem szeretnék kapcsolatot.

Megbeszéltük, és abban maradtunk, hogy egyelőre adunk ennek időt, de én úgy láttam, hogy ő is örülne ha több lenne köztünk. Mindeközben amúgy volt egy olyan érzésem, hogy inkább csak a szex váltotta ki azt hogy esetleg többet érezzünk egymás iránt, mert én tényleg nagyon őszintén nem szerettem volna senkivel se kapcsolatot.

És most jön a csavar, hogy egy 2-3 hete már egyáltalán nem érdekel a férfi szinte. Persze beszélünk, de nem annyit, nem érzem, hogy akarnék bármivel is többet mint ami eddig volt köztünk. Nem szeretnék elköteleződni teljesen valaki mellett, és nem is tudnám szerelemmel szeretni most se őt se mást.

De egyszerűen nem értem, hogy eleinte rosszul voltam a kapcsolat gondolatától is, viszont tényleg szuper volt a kommunikáció, a kémia és az együtt töltött idő minősége is köztünk. Utána volt egy ilyen pár hetes fellángolás iránta, de most úgy érzem magam mint aki soha többé nem érez semmit senki iránt.



2021. ápr. 1. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad, fellángolás, majd ráuntál. Nincs ezzel semmi gond, az emberek többségével megesik, több személlyel is életük során.
2021. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha "túl jó" a szex, az bekavarhat. Biztosan olvastál az oxitocin hatásáról szex közben, ami a kötődést erősíti, ez az alapja az alpári, de attól még igaz szlengnek: szerelmesre b.szni valakit.

Szóval a jelenség létezik, de ami nem valódi szerelem, csak ilyen hormonfröccsös magic, annak anhatasa nem is tart évekig.

2021. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem akarsz kapcsolatot, miért társkeresőzöl?
2021. ápr. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Hormonok játèka az hogy hol fent hol lent van az ember érzelmileg
2021. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Aonime ***** válasza:
33%
Egy kicsit ribi vagy amúgy
2021. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor hagyd már azt a szerencsétlent, és ne hülyítsd.

nem is értelek téged. első körben visszautasítod, aztán mégis szétteszed a lábad neki, aztán megint herótod van tőle... Mégis, hány éves vagy? 13? Mert kb abban a korban ilyenek a lányok, mint most, te.

Amúgy 30 feletti nő vagyok :D

2021. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt leribiztek, tök jó lenne ha felfognátok, hogy egy pillanatig se árultam zsákbamacskát, megmondtam már a legekső randi után, hogy nekem ebből az egészből maximum egy szexkapcsolatról lehet szó, mert nem akarok párkapcsolatot. Ezt tudomásul is vette a másik fél, és ennek tudatában ment bele velem ebbe az egészbe, nem hülyítettem sosem.
2021. ápr. 1. 10:22
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor mi a problémád? Szexkapcsolatban vagy, amiben hol kedvedet leled, hol nem?
2021. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Aonime ***** válasza:
48%
Ja mert ha egy nő Sex kapcsolatba van az nem ribiseg? Milyen nő az aki képes érzelem nélkül dugni valakivel ? Férfi vagyok de meg nem is kell hozza érzelem... gáz vagy nagyon szerintem, minek kell olyannal dugni akibe nem vagy szerelmes ?
2021. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kilences, a szexkapcsolat lényege, hogy érzelmek nélkül szexelsz. Legalábbis mélyebb romantikus érzelmek nélkül. Ha téged ez ennyire megbotránkoztat, akkor senki nem kényszerít rá, hogy csináld, nekem belefér.

4 évig voltam kapcsolatban, és bőven elég volt ez a négy év most belőle viszont a szexre van igényem, ez van. 🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 6. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!