Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miféle vonzalom ez? Feromon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle vonzalom ez? Feromon? Ez lenne a kémia? Vagy ennyire jó a kisugárzása?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi, akire az elejétől kezdve felfigyeltem (ez kölcsönös), viszont külsőre egyáltalán nem az esetem, de mégis oda vagyok érte. Személyesen még annyira nem kerültünk közel egymáshoz, de amit eddig feltételezek róla az se valami fényes. Valami megfogott benne, de fogalmam sincs mi. Van egy pár jó pasi, de egyiknél se éreztem ezt. Ilyet konkrétan rajta kivül csak egy pasinál éreztem, pedig ehhez nem kell sok minden, egy szemezésnél kiderül ez a vibrálás vagy nem tudom mi. Egyébként én nem szándékozok párkapcsolatot vele, nem miatta, hanem egyedül akarok lenni. Max szex férne bele, de nekem kapcsolat nélkül nem megy.

2021. ápr. 1. 18:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen ez a kémia 🤷‍♂️
2021. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Érdekelnek a válaszok. Nekem is volt ilyen, nem lett belőle semmi. De a mai napig nem bírok meglenni a közelében. Nem is ismerem, de ideges vagyok, hevesen ver a szívem a közelében és közben nagyon durva hatással van rám és abszolút nem néz ki jól.
2021. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy kölcsönös ha nem is ismered ?
2021. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként azt mondom, hogy az "Itt és most" elve alapján, már csak azért is kipróbálnám, ha egy ilyen, rám hatással bíró csaj a közelembe kerülne... de csak akkor, ha nem foglalt és Ő is vonzódna hozzám.
2021. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#3 úgy értettem, nem beszélgettünk még eleget, de ha egymás közelében vagyunk érezni a levegőben is, hogy mi van köztünk. Többször is kinyílvánította, hogy nagyon bejövök neki
2021. ápr. 2. 13:34
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha jobban megismered, simán elmúlhat ez.
2021. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

Bírom az ilyen válaszolókat, mint a hatos, csak nem tudom nekik mi ilyen savanyú, hogy muszáj valami lehúzót írni....


És igen, kérdező, ezt hívják kisugárzásnak.

Nekem életemben csak párszor volt bugyilecsúszós vonzalmam és bár mind az esetem volt, de a mostani

Na kérlek

Hát mintha nekem tették volna össze.

Egyszerűen kicsinál már a gondolata is hogy hmmm

és közben meg úgy utálom mint a szart

2021. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Mi a tököm lehúzó azon, hogy valaki reális??? Látsz egy ismeretlent, aki külsőre bejön, ez ennyi. Attól igenis lehet, hogy rohadtul nem tetszene és elmúlna, ha egyben "látnád".

Azt meg ajánlom figyelmedbe, hogy mint írta, ő csak FELTÉTELEZI róla a dolgokat; amit meg te írsz, az másik eset. Jó lebegést a felhők közt.

2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
36%

Te ugyanúgy feltételezel...

Részvétem hogy te még ilyet nem éltél meg. Én igen. Nem sokszor, de sosem múlt el miután megismertem.

2021. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Te már csak tudod, hogy én mit éltem meg. :P
2021. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!