Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miféle vonzalom ez? Feromon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle vonzalom ez? Feromon? Ez lenne a kémia? Vagy ennyire jó a kisugárzása?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi, akire az elejétől kezdve felfigyeltem (ez kölcsönös), viszont külsőre egyáltalán nem az esetem, de mégis oda vagyok érte. Személyesen még annyira nem kerültünk közel egymáshoz, de amit eddig feltételezek róla az se valami fényes. Valami megfogott benne, de fogalmam sincs mi. Van egy pár jó pasi, de egyiknél se éreztem ezt. Ilyet konkrétan rajta kivül csak egy pasinál éreztem, pedig ehhez nem kell sok minden, egy szemezésnél kiderül ez a vibrálás vagy nem tudom mi. Egyébként én nem szándékozok párkapcsolatot vele, nem miatta, hanem egyedül akarok lenni. Max szex férne bele, de nekem kapcsolat nélkül nem megy.

2021. ápr. 1. 18:32
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Huh azt hittem veszekedés van, hogy ennyi válasz érkezett :D


Nem tudom miért számít a kor és egyéb leírás, ha ez tényleg nincs korhoz kötve és egy érzésről van szó, ami nem tudom honnan ered.


Hosszas gondolkozás után elcsíptem azt, amit először éreztem, amikor megláttam, ill. amikor máskor is. (Nem csak látjuk egymást, közelebb is tudunk kerülni egymáshoz) szóval azt láttam, hogy nagyon határozott, férfias. Ez hülyén hangzik, de ilyet tényleg csak 1 embernél tapasztaltam. Viszont amikor váltottam vele pár szót (nem személyes dolgot), akkor láttam, hogy teljesen zavarban van, ami nem egyezik össze az eddig vélt tulajdonsággal :D magam is meglepődtem, de én egyáltalán nem voltam zavarban mellette, nyugodtság tört rám.

2021. ápr. 5. 04:55
 22/33 anonim ***** válasza:
28%
Oké, de 40 felett mi az értelme???
2021. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
40 felett nincs élet? (amúgy fiatal vagyok)
2021. ápr. 5. 08:43
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben volt egy pasi akivel kb ezt éreztem. Soha semmi nem volt köztünk, talán tetszettem neki de ezt sem tudom, én odáig voltam érte, pedig nem helyes. 10 es skálán jó 5 ös. Mégis, annyira vonzódtam hozzá, még ma is tetszik, és megvan a vonzalom pedig 15 év telt el és férjnél vagyok gyerekkel. Van valami benne, megmagyarázhatatlan.
2021. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%

Oké, de 40 felett mi az értelme???



🙄


Semmi....negyven felett már csak a halált várjuk, addig pedig elég egy posvány kapcsolat...

2021. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
10%

Akkor mit csináltál 40 éves korodig? Ha magamból indulok ki, akkor 40-es koromra amit terveztem már mindent elértem, ami innentől kezdve jön, az bónusz. Nekem olyan fura, amikor 40 évesen ott tart valaki, mintha 16 éves lenne, hajtja a szerelmet, amikor ennyi idősen az már régen nem az mint amikor 16 éves volt. Hogy lehet szerelem, amikor ezer meg ezer problémája van már, 40 évesen mindenki csak taktikázik, 5 perc alatt csak a szex, rengeteg a függő, hazudozó ember. Rengeteg az elvált, tele tüskékkel, hozadékokkal, volt férjekkel, feleségekkel, gyerekekkel.

Aztán sokan még ilyenkor is a romantikus naplementés borozgatásokról álmodoznak, a tinikre jellemző gondtalansággal, a korlátlan és vad szexről. Az emberek külseje sem nevezhető már feszesnek és kívánatosnak 40 felett.


Én magam részéről ha egyedül állnék, akkor csak hétvégi kapcsolatra vágynék, közös fedél alatt élés is ki lenne zárva. Szerelmet nem keresnék, előre közölném hogy erős érzelmek és kötödés részemről nem lesznek. Persze aki még ennyi idősen még nem házas, nincs gyereke, az még ott tart ahol egy 8 éves, innen nézve megértem.

2021. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
76%

Szánalmasan erőlködsz :) Végig sem olvaslak, mert úgyis csak egy frusztrált , irigy emberke vagy :)

😊

Szió

2021. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
26, igazából te teljesen más témáról beszélsz. Valami baj van az életeddel?
2021. ápr. 5. 18:59
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező direkt nem ír semmi konkrétat, úgy vélem hogy aki tetszik neki az használja ezt az oldalt és nem szeretne be bukni.
2021. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Viszont amikor váltottam vele pár szót (nem személyes dolgot), akkor láttam, hogy teljesen zavarban van, ami nem egyezik össze az eddig vélt tulajdonsággal "


Te kajak megörültél kérdező, lehetséges rohadtul félre érted, és nem tetszel neki ezért került zavarba ! :SSS

2021. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!